(Tavsiye) Weather Widget (Forecast + Current Weather) v1.2 İpa (Bildirimlerde Hava Durumu Widgeti)


anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Weather Widget (Forecast + Current Weather) ipa, IOS 8.0 veya sonraki sürümünü gerektirir. IPhone, iPad, ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.Bildirim çekmecesinde hava durumu görüntüleyebilirsiniz.

,Yenilikler: Sürüm 1.2
- Beyaz yerinethe hava simgeleri bazen siyah olarak gösteren edildi bir hata düzeltildiEkli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalar

ceydonmez

ceydonmez

Üye
Bunu bedava nasıl indirecaz
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt