Taskbar Görev Çubuğunu Gruplandırın

Sponsorlu Bağlantılar

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Taskbar Görev Çubuğunu Gruplandırın
Taskbar groups windows kullanıcıların görev çalıştırma grupları oluşturmasına izin veren, Windows için hafif bir yardımcı programdır. özellikle çok fazla uygulama ve oyun kullananlar mutlaka kullansınlar uygulama iyi bir uygulama Türkçeye de çevirdim

Video
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

indirme linki

Son düzenleme:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ne Kadar sabitlenmiş Uygulama Var öyle Maşallah Hayatta Sevmem Benim Masaüstüm Düzenli Olacak

gonyalı

gonyalı

Üye
Ne Kadar sabitlenmiş Uygulama Var öyle Maşallah Hayatta Sevmem Benim Masaüstüm Düzenli Olacak
bunu yazcağım aklıma gelmezdi
senle benim çok ortak özelliklerimiz var :yavrum:

ben de sevmem kalabalık olunca rahat idemem

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Oda zaten düzenli olması için yapılmış hem masaüstü için değil görev çubuğunda ki uygulamalar için eğer fazla uygulaman veya oyunun yoksa kullanmanı tercih etmem konuda da belirtmiştim zaten çok uygulama kullananlar kullansın diye

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
Silinen Üye 2656843

Silinen Üye 2656843

Kapalı Hesap
Taskbar groups windows kullanıcıların görev çalıştırma grupları oluşturmasına izin veren, Windows için hafif bir yardımcı programdır. özellikle çok fazla uygulama ve oyun kullananlar mutlaka kullansınlar uygulama iyi bir uygulama Türkçeye de çevirdim

Video
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

indirme linki

Hadi abonede oldum

• Beğen
Tepkiler: By Burhann 2010