Tartışma konusu; Türk gençliğinin durumu ? Yozlaşıyormuyuz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Tartışma konusu; Türk gençliğinin durumu ? Yozlaşıyormuyuz ?

Hayatın anlamını arayanlar grubu kurucusu iftiharla sunar :bigstar:

Forumumuzun çoğunluğunu gençlerin oluşturduğunu gördüğüm ve durum değerlendirmesi, fikir alış-verişi amacı ile bu konuyu açtım..

Siz günümüz gençleri hakkında ne düşünüyorsunuz ?..

leiche

leiche

Emekli Yönetici
saygı terbiye namus zekilik güven dostluk ülke için birşey yapmak 0 ( hatta eksilede )

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
CEREN

CEREN

Üye
valla yazmamak daha doğru olur bence;)

Hellboy®

Hellboy®

Üye
yaw birak bu isleri Salih hayatın anlamını kim bulmuski siz bulucaksınız ? :)

Hayatın anlamı:(bu ülkede) Dogarsın,büyürsun kopekler gibi ders calisirsın sonra üniversiteyi kazanırsın sonra işşiz işşiz dolasırsın sokaklarda limon satarsın :(

leiche

leiche

Emekli Yönetici
limonda pahalı artık onu satanca aç kalıyor çünkü kimsenin satın alacak parası yokki :s

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
konu saptı kanımca :allalla:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Konu çok güzel, iyi düşünmüşsün Salih. Ama ayakkabıyla konunun ne gibi bir bağlantısı var? Yoksa giyim kuşamdan gençliğin yozlaştığını mı düşündün? :dry:

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Converse'ye karşı koyabilen bi gençlik var sanırım karşımda :ehe converse'i 5 parası olmayan gençlerin bile deli gibi aldığı bi marka olduğunu belirtmekte fayda var :)

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Yok hayır, yanlış anladın. Converse monverse beni alakadar etmiyor; bende de var o ayakkabıdan. Ben senin açından sormuştum. :)

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
benim açımdan; bende yok :ehe , ve gençliğin en çok kullandığı ne var dedim.. güneş gözlüğü, şırınga ve converse seçeneklerini değerlendirdim :ehe

_KadirşinaS_

Üye
Bitik durumdayız

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
"Durumu" çok geniş olmuş... X konudaki durumu belki üstüne daha çok konuşmaya itebilirdi. Kimbilir belki ilerleyen dakikalarda konu spesifikleşir biz de yorumlarımızla katkıda bulunmaya gayret ederiz... Ama ben pek içaçıcı görmüyorum açıkçası! (hemen herkes gibi).

Yozlaşma konusunda ise... Bana kalırsa çoktaan yozlaştık...

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
"Durumu" çok geniş olmuş... X konudaki durumu belki üstüne daha çok konuşmaya itebilirdi. Kimbilir belki ilerleyen dakikalarda konu spesifikleşir biz de yorumlarımızla katkıda bulunmaya gayret ederiz... Ama ben pek içaçıcı görmüyorum açıkçası! (hemen herkes gibi).

Yozlaşma konusunda ise... Bana kalırsa çoktaan yozlaştık...

Ben şu an ki gençliğin hiç bi şey yapmadığını , gelecek nesil gençliğin online oyunlarla gün geçirdiğini (gelecekte kahvehane değil, internet caféler olacak, millet orda siber okey , knight fln :ehe ) görüyoruz.. her iki nesil de bitik olduğu için ne yapsak nafile ;) :allalla:

ouSahin

ouSahin

Üye

Alın size gençlik... Şuan Yabancı olabilir ama Ülkemizde bu tip emo tarzı takılan palyançolara da gençlik deniliyor:)

oTToMaNiAc

oTToMaNiAc

Üye
bırak emo'yu bro yaaa ne yaptıkları bellı dııl bı gun duygusal takılıo ertesı gun erkek oluo :D

Calaissien

Üye
sadece 1 tane güneş gözlüğüm var onuda pek takmam hiç converse ayakkabıda giymedim

--------------- Ekleme ---------------

Dünyanın önde gelen ülkeleri Türkiye'nin gelecekte bizi engellemesi diye birşey söz konusu değil diye düşünüyorlardır sanırım bizi bilgisayar başına hapsetmeyi başardıkları için.

--------------- Ekleme ---------------

yaw birak bu isleri Salih hayatın anlamını kim bulmuski siz bulucaksınız ? :)

Hayatın anlamı:(bu ülkede) Dogarsın,büyürsun kopekler gibi ders calisirsın sonra üniversiteyi kazanırsın sonra işşiz işşiz dolasırsın sokaklarda limon satarsın :(

Artık herkes köpekler gibi ders çalışıp hiç birşey olamayacağını anlayınca çalışmamaya başladı zaten.

Üst Alt