tarihteki ilk msn ve ilk msn hacker : )


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
in_dream

in_dream

Üye
    Konu Sahibi
.
.
tarihteki ilk msn ve ilk msn hacker : )Bu resimde tarihte kullanılan en eski messenger görünüyor
Tabi hangi versiyonu kullanılıyor tam emin değilim
En fazla 5 kişi eklenebiliyor listeye o şekilde ayarlanmış

1 numara ile gösterilen yerde messenger listesindeki kişileri görüyorsunuz

2 numaralı ile gösterilen yerde yeni bir mesaj geliyor onu görüyorsunuzYukarıda gördüğünüz resim MSN HACK olayının o zamanlar nasıl olduğunu gösteriyor ,:ehe
 
kurt bey

kurt bey

Üye
Daha önce bir çok kez verilmişti :) Tşkler
 
grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
 
schumici

schumici

Üye
bu ne yav süper valla:D:D:D:D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt