Tarihte Sizin Dogdugunuz Gunde Neler Olmus (mutlaka bakın)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
    Konu Sahibi
Tarihte Sizin Dogdugunuz Gunde Neler Olmus (mutlaka bakın)
Dogdugunz Gunde Neler Olmus Hersey Cıkıyo.Dogdugunuz gunu , Dogalı Kac Gun Kac Ay Kac Saat Gectigi Falen Yazıo Ugurlu Sayın Filan ,hatta Hurriyet GAzatesinin O Gunki Manseti Bile Gosteri .Daha Neler Neler.cumhurbaşkanı, başbakan,dolar tl çeşitli bilgiler filan

mAd_girL

mAd_girL

Üye
28.08.1989 çok mübarek günde doğmuşum beee :alkis

canturgay

canturgay

Üye
kendi hakkımda meğer ne kadar çok bilmediğim şey varmışş..:ehe
teşekkürler...:)

mservank

mservank

Üye
çok güzel br site:)

canturgay

canturgay

Üye
Dogum gününüze göre hangi hayvansın? (Kedi) :@
Utangaç ve sevimlisiniz.
Tanımadığınız insanlarla konuşmayı sevmez ama arkadaşlarınızla herşeyi paylaşabilirsiniz.
Arkadaş seciminde oldukca dikkatlisiniz.
Sevilen birisiniz.

kırmızı kısım hariçç gerisi fena değilll...:ehe

CEREN

CEREN

Üye
ya süper bişeymış bu teşekkürler
aynen benim özelliklerimi anlattı
ayrıca bilmediğim çok şeyide öğrenmiş oldum:oke:

mservank

mservank

Üye
Mesafeli tavriniz sizi diger insanlardan ayiriyor.Ancak yasamin derinliklerine inenler sizi anlayabilir,suskun donemlerinize bir anlam verebilir.Nitekim zaman zaman boyle manasizca icinize kapandiginiz oluyor. Insanlar ilk tanisdiklarinda sizden cekiniyor.
Dogum gününüze göre hangi hayvansın? (Kaplumbağa)
Uyumlu, sicakkanlı birisiniz. Size nasıl davranılmasını istiyorsanız siz de herkese öyle davranıyorsunuz.
Sadık ve dürüstsünüz, yapmacık insanlara ve dedikoduya karşısınız.
çevrem benim çok soğuk olduğumu söyler ben de anlamış değilim
biri bana nasıl davranırsa öyle davranırım veya bana naısl davranılmasını istiyorsam
yapmacık insanlara kesinlikle karşıyımdır

CEREN

CEREN

Üye
çevrem benim çok soğuk olduğumu söyler ben de anlamış değilim
biri bana nasıl davranırsa öyle davranırım veya bana naısl davranılmasını istiyorsam
yapmacık insanlara kesinlikle karşıyımdır
kovamısın sen bakem :)

CEREN

CEREN

Üye
yok boğa ama yükselenim kova ama bazı yerlerde değişyior ben de anlamış değilim :S
:hmmm okudum da alıntı yaptıklarını bende de aynıları yazıordu o yuzden sordum neyse aynı ne fak eder :)

Salihyet

Salihyet

Üye
30 Haziran 1991
Bir Pazar günü dünyaya geldin < EKLEME yapayım ; 17*45 'de doğdum :ehe
Sen doğalı 207 ay geçti
Sen doğalı 889 hafta geçti

Şu anda 17 yaşındasın
Bir sonraki doğum gününe 346 gün var

Burç Uyumları < Bu uyum olayına kesinlikle inanmıyorum.. ( uyumun orta dediği burçtan sevgilim vardı, komple yalan :ehe )

Akrep ve Balık burçlarıyla uyumun çok iyi.
Aslan, Başak, Boğa ve İkizler burçlarıyla uyumun iyi.
Yay ve Kova burçlarıyla uyumun orta.
Terazi, Koç, Oğlak burçlarıyla uyumun kötü.

Yengeç burcunun ünlüleri;Sylvester StalloneTom CruiseBedrettin DalanTürkan ŞoraySezen AksuJulius CaesarLady DianaKenan EvrenLouis ArmstrongNelson RockefellerYul BrynnerErnest HemingwayHermann HesseKafkaRingo StarrMireille MathieuNathalie WoodReha MuhtarAşkın Nur YengiAşkın Nur YengiPınar AltuğHarun Kolçak :kop:

Korkuların; Başına bela gelme korkusu. Başına herşey gelebilme ihtimali korkusu < Bu da tamamiyle safsata :ehe , ya başıma gelmeyen kalmadı, hala neyden korkucakmışs :ss :ehe
---

çok güzel bi paylaşım, baya bilgi edindim..

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Burç Uyumları
Yengeç, Akrep burçlarıyla uyumun çok iyi.
Oğlak, Kova, Koç, Boğa burçlarıyla uyumun iyi.
Aslan, Terazi burçlarıyla uyumun orta.
İkizler, Başak, Yay burçlarıyla uyumun kötü. (15 SeneLik Arkadaşım İkizLer Burcu :D )

Aynı Burçta Olan Ünlüler:Albert Einstein-Galileo Galilei-Vivaldi-Marlon Brando-Ursula Andress-Elizabeth Taylor-Frederic Chopin-Rosa Luxemburg-Georg-Friedrich Handel-Ornella Mutti-Suna Yıldızoğlu-Füsun Önal-Victor Hugo-Salvador Dali-Mihail Gorbaçov-Paolo Pasolini-Michelangelo-Sibel Turnagöl-Ercan Saatçi-Ferhan Şensoy-Seray Sever-Naşide Göktürk-Recep Tayyip Erdoğan-Aydan Şener-Beyazıt Öztürk

Kader Sayın 11
Sezgi gücü, Ülkücülük, Keşif yeteneği, Duyarlık, Fanatik.Hayalci ve öngörülü kişiliktir. Sanatkardır. Bilinç üstü gelişmiştir. Çok gergin ve aşırı duyarlı olmaktan korunmalıdır.

Dogum gününüze göre hangi hayvansın? (Aslan) "Bu Ne Yaa"
Siz lider olmak için doğmuşsunuz. Sözünü dinleten, dediğini yaptıran birisiniz.
Kararlı tavırlarınız çevrenizdekileri etkiliyor.
İnsanların arkadaş olmak isteyebiliceği birisiniz.

Burcunuza göre internet alışkanlıkların; Balık burcunun en belirgin özelliği sanal alemdeki oynadığı oyunlardır. Zira Onu chat yaparken nadir görürsünüz. Kendini sanal oyunlara adapte eder. Durumu sürekli Dışardadır Otomatik msjnda "Oyun oynuyorumm yazın cevap veriririm" yazar ama cevap verdiğine henüz rastlanmamış ender kozalak burçlardandır.. (Bu Tutmuş) :D

Korkuların; Partner olmadan yalnız kalma korkusu, duygusal ifadeyi aktaramama korkusu.

BunLar Beni Bir Yerden Tanıyor oLabiLirLer Mi..? :)

Silinen Üye 299735

Üye
Tam bir yengeçi anlatmış ama akrep burcuyla anlaşabildiğim tam bir yalan:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...