Tarihi karar


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hekizceli

Üye
    Konu Sahibi
İngiltere Futbol Federasyonu, hakemlere yardımcı olacak teknolojik ürünleri kullanmak istediğini açıkladı.

İngiltere Futbol Federasyonu, maç süresince hakemlere yardımcı olabilecek her türlü video ve diğer teknoloji ürünleri kullanmaya hazır olduklarını açıkladı.
Manchester United'ın Tottenham ile golsüz berabere kaldığı maçta Tottenham'ın golünün sayılmaması üzerine yeniden başlayan tartışmalar, son zamanlarda verdikleri hatalı kararlar nedeniyle eleştiriye uğrayan hakemlere maç süresince yardımcı olacak her türlü teknolojik donanımın sağlanması kararının alınması ile sonlandı.
İngiltere Futbol Federasyonu'nun 26 Şubat'ta yapacağı toplantıda maçlarda gol çizgisini geçtiğinde hakeme işaret veren mikroçipli top kullanılması kararının alınacağı belirtildi. Futbol Federasyonu'nun konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Futbol Federasyonu, gol çizgisine konulacak ya da bir topun gol olduğunu hatasız bildirecek her türlü teknolojik donanımı kullanmayı düşünmeye ve bu konuyu tartışmaya hazırdır. Önemli olan bu donanımlar sayesinde hakemlerin hemen doğru kararları verecek mesajı almalarıdır" ifadeleri kullanıldı.
 

Layblood

Üye
Ben bunları çok önceden düşünmüştüm. :)
 
crawling

crawling

Üye
o zaman hakemlere ne gerek var ki?
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
o tpo süper olacak var ya....
 

hekizceli

Üye
    Konu Sahibi
abi ozma nmaçlarda hata yok bu yorumcular nasıl iş bulcak ya hakem hataları falan
 

Layblood

Üye
Abi hakeme her zaman gerek duyulacak tabiki.Adamlar sadece hakemlere büyük fayda sağlayacak teknolojiyi kullanmaya başlalayacak.
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
desenize erman toroğlu işsiz kaldı diyecem ama bu seferde top bozuktu der kesin... bişey bulur yine..
 

MiCoX

Üye
cook guzel olur tr ye gelse
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt