tarihe göre resim ve veya dosya sıralama

Sponsorlu Bağlantılar

• 15 Mart 2018
  • 365 Okunma
  • 7 Cevap

1. 15 Mart 2018 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Note4 ( N910C / 6.01) telefonumun Harici SD kartında bulundurduğum resimlerimi yedekledim.
    Daha sonra işim bitince yedeği geriye yükledim; ve gördüm ki resimler aynı sıra ile yerleşmemişler..
    Sebebi de, dosyaları kopyaladığım tarihe göre (modification date) sıralıyor olması..ve çektiğim tarihi (date taken) dikkate almaması..
    Albümü eski orijinal tarih sırasına göre getirebilecegim bir uygulama var mı? veya nasıl halledebilirim??

Teşekkürler..

Yazan: eskenaim

Sponsorlu Bağlantılar
  2. 15 Mart 2018 #2

TheNightMare.

TheNightMare.

Dosya Yöneticisi Uygulamaları ile Resimlere bakarken, Sıralamayı Değiştirebilirsiniz. (Yeniden Eskiye - Boyuta Göre Vb.)

3. 15 Mart 2018 #3

eskenaim

eskenaim
    Teşekkürler.. Ancak Düzeltme tarihini dikkate alıyor..

4. 15 Mart 2018 #4

TheNightMare.

TheNightMare.
    Google Fotoğraflar Uygulamasından Baktığınızda Çekilme Tarihine göre gorünüyor mu ?

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. 15 Mart 2018 #5

eskenaim

eskenaim
    Maalesef.. Öyle olsaydı sorunum olmazdı..

6. 16 Mart 2018 #6

Symbianist

Symbianist
    HTC ile gönderdi
  7. 16 Mart 2018 #7

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş
    Dediğini anladım, mesela sen Temmuzda resim çektin ve onu da yedeklemek için aldın mesela Şubat ayında ve tekrar cihaza atınca Mart olarak gözüktü. Yani bunun için şu zamana kadar bir uygulama görmedim her zaman yapılan son değiştirilme tarihine göre yapılır. :hmmm

Samsung ile gönderdi
  8. 18 Mart 2018 #8

HsnCnKly

HsnCnKly
    Fotoğrafların bi çekilme tarihleri oluyor bir de değiştirme tarihleri. Fstop pro diye bir galeri programı var. Ondan videoları bile çekilme tarihine göre sıralayabilirsiniz.

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/08/2019 - 10:11