Uygulama tarihe göre resim ve veya dosya sıralama

Sponsorlu Bağlantılar

eskenaim

eskenaim

Üye
    Konu Sahibi
tarihe göre resim ve veya dosya sıralama
Note4 ( N910C / 6.01) telefonumun Harici SD kartında bulundurduğum resimlerimi yedekledim.
Daha sonra işim bitince yedeği geriye yükledim; ve gördüm ki resimler aynı sıra ile yerleşmemişler..
Sebebi de, dosyaları kopyaladığım tarihe göre (modification date) sıralıyor olması..ve çektiğim tarihi (date taken) dikkate almaması..
Albümü eski orijinal tarih sırasına göre getirebilecegim bir uygulama var mı? veya nasıl halledebilirim??

Teşekkürler..

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Dosya Yöneticisi Uygulamaları ile Resimlere bakarken, Sıralamayı Değiştirebilirsiniz. (Yeniden Eskiye - Boyuta Göre Vb.)

eskenaim

eskenaim

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler.. Ancak Düzeltme tarihini dikkate alıyor..

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Google Fotoğraflar Uygulamasından Baktığınızda Çekilme Tarihine göre gorünüyor mu ?

eskenaim

eskenaim

Üye
    Konu Sahibi
Maalesef.. Öyle olsaydı sorunum olmazdı..

Symbianist

Symbianist

Üye
Su galeri uygulamasını dener misiniz?
Bunda 2 türlü siralama var.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Dediğini anladım, mesela sen Temmuzda resim çektin ve onu da yedeklemek için aldın mesela Şubat ayında ve tekrar cihaza atınca Mart olarak gözüktü. Yani bunun için şu zamana kadar bir uygulama görmedim her zaman yapılan son değiştirilme tarihine göre yapılır. :hmmm

HsnCnKly

HsnCnKly

Üye
Fotoğrafların bi çekilme tarihleri oluyor bir de değiştirme tarihleri. Fstop pro diye bir galeri programı var. Ondan videoları bile çekilme tarihine göre sıralayabilirsiniz.

Üst Alt