Tarife değiştirmek hakkında?

Sponsorlu Bağlantılar

s0s0

Üye
    Konu Sahibi
Tarife değiştirmek hakkında?
Arkadaşlar yaşım 16.Hat babamın üstüne kayıtlı.

Şuan BizBize tarifesindeyim ve yer yöne mesaj 2 kontör :allalla: Birkaç aydır çok sık mesaj attığım için kontörler çok hızlı tükeniyor.İnternetten araştırdım ve bizbize kampüs tarifesi hem her yöne msj 1 kontör hemde diğer yönleriyle bana iyi geldi.Ben bu bizbize kampüs tarifesini geçmek için ne yapmam gerek? Sadece kimliği alıp turkcell merkezine gitmem yeterli mi?(birkaç kişi öğrenci belgesi falan lazım dedi) Ve bunu için ücret alırlar mı? Ayrıca dediğim gibi hat babamın üstüne kayıtlı.O olmadan tarife değişikliği yapabilir miyim?

Biraz uzun oldu ama yardım ederseniz sevinirim:sukur:

serif55

serif55

Üye
Dostum sen kimliğini,öğrenci belgeni ayrietten pek bilgim yok ama babanın kimliğni al yanına tanıdık bi telefoncu biliosan oraya git bi ihtimal yapabilirler,neden bi ihtimal diorum çünkü kampüscell tarifesine hattın sahibi geçebilio sadece başka şahıs üstünden kayıt yapılamıo malum babanın yaşıda 25'i geçtiğine göre :) dimi

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
sen 4440532-4440535 Turkcell Müşteri Hizmetlerini ara kardeş işlemin ücretsiz gerçekleşecektir, yani demek istediğim Müşteri hizmetlerine Kampuscell tarifesine geçmek istiyorum de onlar sana birkaç soru soracaktır ve işlemini gerçekleştireceklerdir...

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
18 25 yaşlarında bi tanıdığın varsa müşteri hizmetlerini arayın veya onun kimlik fotokopisiyle extraya gidin yaptırın

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
Arkadaşım öncelikle hattını üstüne alcan 5809 sayılı kanun geregi para vermeyeceksin
Sonrra kimliğini öğrenci belgeni alıp gitceksin bizbize kampüse geçceksin.

Üst Alt