Tarayıcınız, kuruluşunuz tarafından yönetilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Tarayıcınız, kuruluşunuz tarafından yönetilmektedir.

Tarayıcınız yönetilmektedir​

Yöneticiniz, tarayıcınızın kurulumunu uzaktan değiştirebilir. Bu cihazdaki etkinlikler Chrome dışında da yönetilebilir.

bu şekilde yazıyor. en son kmspico kullandım. bundan dolayı olabilir mi?
Mesaj birleştirildi:

chromeda şifreler falan kayıtlı. bir sürü hesaba giriş yapıyorum. bu ne olabilir şimdi? başkalarında da olmuş.
Mesaj birleştirildi:

adware olabilir mi?

Son düzenleme:

PALA.

PALA.

Üye
Tarayıcı bazı ayarları kendisi yapıyor, diğer tarayıcılarda da olabilen bir durum.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Silinen Üye 2553318
gonyalı

gonyalı

Üye

Tarayıcınız yönetilmektedir​

Yöneticiniz, tarayıcınızın kurulumunu uzaktan değiştirebilir. Bu cihazdaki etkinlikler Chrome dışında da yönetilebilir.

bu şekilde yazıyor. en son kmspico kullandım. bundan dolayı olabilir mi?
Mesaj birleştirildi:

chromeda şifreler falan kayıtlı. bir sürü hesaba giriş yapıyorum. bu ne olabilir şimdi? başkalarında da olmuş.
Mesaj birleştirildi:

adware olabilir mi?
İşte bu yüzden Yandex i tercih ediyor ve öneriyorum.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Geçenlerde bende, Kmspico yazılımını kullandığım da Chrome da aynısı olmuştu. Bir takım ilke ayarları yaparak düzeltmiştim.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
cevaplar için teşekkürler.
malwarebytes ile tarama yaptım virüsler bulundu. bilgisayarı sıfırlayıp temiz kurulum yaptım.
ama yedeklediğim dosyaları bilgisayara aktarırken cmd açılıp kapandı ve aktarma iptal oldu. daha sonra malwarebytes ile tarattığımda bir şey bulmadı. bir sorun çıkar mı?
Mesaj birleştirildi:

ayrıca şu anda tarayıcınız kuruluşunuz tarafından yönetilmektedir yazmıyor.
yine de belki yine temiz kurulum yaparım ama çok uzun sürüyor.
Mesaj birleştirildi:

cmd açılıp kapandığında kmspico yeniden harekete geçmiş olabilir mi? windows 10 etkileştirildi görünüyor ve ben hiç satın almamıştım.

ayrıca klavyede yazdıklarım, chrome şifrelerim, bilgisayardaki dosyalarım çalınmış olabilir mi? uzun zamandır kmspico kullanıyorum fakat bu son kullandığımda araştırınca hoş şeylerle karşılaşmadım.
Mesaj birleştirildi:

dosyalarımın içine virüs bulaşmış olabilir mi? d diskine atıp c'yi sıfırlamak çözüm olur mu?
Mesaj birleştirildi:

yeniden format atıyorum. dosyaları yine yedekledim. formattan sonra dosyaları yüklediğimde bir şey olursa sıkıntı büyük.
Mesaj birleştirildi:

en baştan sıfır olarak internetten indirmeli tamamen silmeli temiz kurulum yaptım. cmdde toplu etkinleştirme sona erecek yazıyor ama ayarlarda windows kuruluşunuzun etkinleştirme hizmeti kullanılarak etkinleştirildi diyor.

kuruluşunuz kısmı kafama takıldı. kmspico olabilir mi?
Mesaj birleştirildi:

powershelden bir şeyler yazarak ürün anahtarını kaldırdım. şu anda etkin görünmüyor.
Mesaj birleştirildi:

hizmetlerde sppsvc (yazılım koruması) çalışıyorken durduruldu hale geldi bir anda.
Mesaj birleştirildi:

yazılım koruması otomatik gecikmeli başlatma oluyor.
Mesaj birleştirildi:

cmdden sildim fakat yine windowsu etkinleştirmiş. çok büyük bir sorun.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
gonyalı

gonyalı

Üye
Olabilir, normalde lisansınız varsa böyle aktivasyonlar kullanmayın, uzak durun.
Kmspico bende de var
Satıcıdan orjinal wndws lisanslı diye aldım fakat asus un kendi işletim sistemi çıkmıştı w10 u kurmak için saatlerce uğraşmıştım.
Şimdi bilgisayarım bayağı yavaşladı açılırken ekran 2 3 dk kararıyor bi de açıldıktan sonra bi 5 dk hiçbir şey yapamıyorum anca kendine geliyor.
Hafızanın 6 da 1 ini kullandığım halde kasıyor.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318 ve MAERKEK

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kmspico bende de var
Satıcıdan orjinal wndws lisanslı diye aldım fakat asus un kendi işletim sistemi çıkmıştı w10 u kurmak için saatlerce uğraşmıştım.
Şimdi bilgisayarım bayağı yavaşladı açılırken ekran 2 3 dk kararıyor bi de açıldıktan sonra bi 5 dk hiçbir şey yapamıyorum anca kendine geliyor.
Hafızanın 6 da 1 ini kullandığım halde kasıyor.
kmspiconun sistemi zorladığına dair söylemler var.

şu anda bilgisayarı temizleyip sıfırladım. ama kmspico yine etknleştirdi win10'u. dosyaları bilgisayar içinde aktarırken iptal oldu 2 kez ve tekrar aktarmam gerekti. tarama yaptırdım ama içinde yine şüpheler var.

izleniyor olabilir miyim? malware, keylogger vs.

• Düşünceli
Tepkiler: gonyalı
PALA.

PALA.

Üye
Orjinal olmayan lisanslamaları kullanmayın, ayrıca kaçak uygulamaların bu kadar yavaşlatacağını sanmıyorum, başka sorun olabilir.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Üst Alt