Taraftar şampiyonluk meşalesi yakacak!

 • 11 Mayıs 2011
 • 427 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Mersin İdmanyurdu'nun 28 yıllık özleminin sona ermesinde en büyük pay sahibi olan taraftarlar Pazar günü "Şampiyonluk" meşalesi yakacak.


  Mersin İdmanyurdu taraftar grubu "Şeytanlar" takımın Süper Lig'e çıkmasından dolayı Pazar günü akşam 3333 meşale yakacak.


  Yaklaşık 10 km'lik bir alanda 1 metre arayla sıralanacak olan Şeytanlar, 3333 adet meşale yakacak. Süper Toto Süper Lig coşkusunu halen yaşayan taraftarlar, kent içerisinde de her gün kutlamalar yapıyor. Mersin İdmanyurdu Taraftarlar Derneği Başkanı Aydın Demirci, Dernek Yöneticisi Murat Tanış ve Şeytanlar Grubu Tribün Lideri Murat Bulut tarafından düzenlenen organizasyon Pazar günü akşam 20:00'de başlayacak. Tribün lideri Murat Bulut, 28 yıllık özlemin artık sona erdiğini belirterek meşaleleri bu nedenle yakacaklarını söyledi.
  Şampiyonlukta emeği geçen yönetime, teknik heyete ve taraftarlara teşekkür eden Murat Bulut, "Biz yıllardır bu özlemi çekiyorduk. Artık Süper Lig'deyiz. Süper Lig'deki takımların bizlerden hiçbir fazlası yok. Şeytanlar Lig'de çok iyi işler başaracaktır. Bunu da tüm Türkiye görecek. Pazar günü düzenlenecek etkinliğimize herkesi bekliyoruz" dedi.

  Volkan TOSLAK / MERSİN
   


  Yazan: tragedie
 2. Yakacanız sağı solu şimdi eee cis oynamayın şu ateşle :ehe
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 17:42