Tan Taşçı / Sanatçı


ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi

Tan Taşçı, 30 Ekim 1981 yılında Almanyanın Hannover şehrinde dünyaya geldi.
İlk öğrenimine Ankara Arı kolejinde başladı.
Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yazarı zamanlı korosunda bulunarak, şan, piyano ve solfej dersleri aldı. Eğitimine Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı opera bölümünde devam etti.
Sahne Dersleride Alan Taş Taşçı Mürüvetsiz Mürüvet adlı filmde Türkan Şoray ile birlikte oynadı.

Öğrencilik yıllarında birçok sahne çalışması da yapan Tan, 2005 yılında tüm besteleri kendine ait olan Rica Ederim isimli albümünü çıkardı.

Müzik ve Sanat dünyasında başarılı olan Tan ikinci albümünü Erol Köse yayıncılıgıyla Sözümü Tutamadım la zirveye oynamaya adaydır.
 
danger03

danger03

Üye
bilgi için teşekkürler
 
crazy_man_55

crazy_man_55

Üye
paylaşım için sağol
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt