Püf Noktası TAMAMEN SUSMUŞ S2-S3-NOTE2 CİHAZLARINIZA %100 GARANTİLİ ÇÖZÜM

Sponsorlu Bağlantılar

safranelektronik

Üye
    Konu Sahibi
TAMAMEN SUSMUŞ S2-S3-NOTE2 CİHAZLARINIZA %100 GARANTİLİ ÇÖZÜM
HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR​

TAMAMEN SUSMUŞ S2(İ9100)-S3(İ9300)-NOTE2(N7100)-LG G2(LS980)

*Sıvı temas görmüş
*Yazılım sonucu brick olmuş
*Emmc çip arızası
*POWER çip arızası
*İMEİ problemi
*Wifi/bluetooth arızası
*Çözülemeyen şebeke problemleri
*Kamera başarısız hatası
*ŞARJ YOLLARI TAMAMEN KOPMUŞ VE YAPILAMAMIŞ

TÜM CİHAZLARINIZ TEKNİK SERVİSİMİZ TARAFINDAN KESİN ÇÖZÜM İLE GARANTİLİ BİR ŞEKİLDE YAPILIR

SAFRAN İLETİŞİM ELEKTRONİK / ANKARA

0545 843 62 39 --- 0312 373 10 43

WHATSAPP NO:0545 843 62 39​

Son düzenleme:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Tamamen büyük harf kullanımı yasak olduğundan düzenleme yapmanız gereklidir.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Napıcaksınız Anakartımı Değiştireceksiniz ? Saydığın Şeyler Hafif Şeyler Değil İnce Şeyler Ayarda Tutmaz Cihaz Bİr Daha

Sarangni

Sarangni

Üye
  • Beğen
Tepkiler: androfilex

safranelektronik

Üye
    Konu Sahibi
Dikkat ederseniz emmc çip DEĞİŞİMİ power çip DEĞİŞİMİ yazıyor anakart değişecek olsa anakart değiştirilir diye başlık atılır reball makinamız mevcut saydığımız arızaları belirttiğimiz modellerde sorunsuz çözüyoruz ankara içi yerimizdede yaptırabilirsiniz teşekkürler
Napıcaksınız Anakartımı Değiştireceksiniz ? Saydığın Şeyler Hafif Şeyler Değil İnce Şeyler Ayarda Tutmaz Cihaz Bİr Daha

reball makinamız mevcut garantili olarak çiplerin değişimini sağlıyoruz şuan piyasada sıfır olarak yurtdışı kayıtlı satılan modellerde bu şeklide toplanmış cihazlardır teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
turancen

turancen

Üye
Kardeş elimde orta home tuşları çalışmayan s1 ve s2 mevcut, eğer onları yapma gibi bir imkanın varmı, varsa whatsapdan ulaşmak isterim, bana şunu deme bu olmadı komple ekran değişecek deme, bunu zaten biliyorum, orta tuşun tek satıldığınıda biliyorum, sadece bana orta tuşu değiştirip sağlam halde göndermen, cevap bekliyorum kardeşim :) sağol şimdiden

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Sarangni

Üst Alt