Tam ümitler bitmişken F.Bahçe çıktı!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi


Der Bund gazetesine konuşan Young Boys CEO'su Ilja Kaenzig, ‘Fenerbahçe bize reddetmesi zor bir rakam teklif etti’ diye konuştu.

Şampiyonlar Ligi'ne katılma şanslarının kaybolduğu bir anda gelen teklif üzerine adete şok olduklarını söyleyen Kanezig, ‘Bienvenu için gelen teklif bizim tahminlerimizin kat kat üzerindeydi. Onu satmayı düşünmüyorduk ama satmamamız da büyük aptallık olurdu. 5 milyon İsviçre Frangı mı ödeyecekler bilmiyorum ama Bienvenu İstanbul’da çok zengin bir adam olacak. Hem biz hem de Bienvenu bu transfer için Fenerbahçe’ye müteşekkiriz’ diye konuştu
 
'Davut

'Davut

Üye
İyi ki çıkmışız Yoksa Y.B. Yok olurdu...
 
mfb2

mfb2

Üye
Fenerbahçe Hayat verir :op:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt