Tam tamına 1200 HP

Sponsorlu Bağlantılar

aTTra

Üye
    Konu Sahibi
Tam tamına 1200 HP
* 74 Corvette
* 1200 hp
* Twin Whipple charged 512 CID Merlin
* Richmond 6 Speed
* 19" HRE 547
* 345/30/19
* 285/30/19

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Müthiş duruyor :supriz:

slayer

Üye
c3 kasamı c4 kasa mı bu???
bende modifiyesiz 69 modelinin oyuncağı vardı hayranım bunlara, adam heralde harcadığı parayla ferrari alır

yuubi

Üye
Originally posted by BeRdOşH@Jun 2 2005, 11:17 PM
Müthiş duruyor :supriz:
[post=71662]Quoted post[/post]​
katılıyorum bencede müthiş bir araba

hasisa

hasisa

Üye
abi buna özel garaj lazım bize gitmez

seriFBurak

seriFBurak

Üye
bbbııırrrr!!!!!!!!

AmbaSSad0R

AmbaSSad0R

Üye
69 model miydi bilmiyorum ama bunun benzeri bir tanesini biras kullandım(modifiyesiz) tek kelime ile müthiş kalkışta rakip tanımas tam bir drag arabası ;;) ;;) ;;)

muraoyak

Üye
demek bugattidende daha yüksek beygirli araba varmış bunu bilmiyodum

keano

Üye
vay vay vay...klasik araba...canavar yav... nasil icer petrolu nasil icer varyaa... allah belami izmir bodrum yapmaya kalksan 5 kere depo doldurursun... ama klas olmus gercekten..cok para harcamis adam yaa..o kaporta bile baya $$$'a mal olmustur..of of..helal olsun amcaya ne diyelim..

RockFord Fosgate

Üye
bı kere modıfıyelı bı amerıcan muscle ıcın normal supralar 1100hp 1200hp oluyo ozellıkle amerıka ve dubaı de bogattıden yuksek beygır guclucama bugattı 16.4 veyron hepsıne koyar 0-100 2.3 0-200 6 sanıye:)maksımukm 403 km yapıyo

ibrahimcay1

Üye
Bencede mukemmel duruo ama dehset benzin yakar...

Quattro

Quattro

Üye
Belkide adamın benzin istasyonu vardır :P

Harbi güzel ama çok benzin yer bu canavar... :wacko: :D

RockFord Fosgate

Üye
bı yenı kasası daha guzel olurdu!!

doukan1989

Üye
Rockford dostum dodge takiminin hazirladigi bi pt cruiser vardi. 1100hp sirf drag arabasi 0-100 km hizlanmasi 1.7sn :D max surati ise 245 mil dusun artik. ve bu degerler gercektir

Quattro

Quattro

Üye
Yuh bunu ne bea... :wacko:
Bunu üstünde uçak motorumu var. :D

RockFord Fosgate

Üye
ewet bende bılıyorum grı hatta adınıda BTCRUISER demısler cok guzel arka lastıkler eessseekk gıbı gordom hakkaten 1.7 sanıye hatta babama gosterdım ınanmadı adam haklı!!!:))))))

yılmass_

yılmass_

Üye
wışşşşşşşşşşşşş bu ne beaaaaaa
aman allahım mükemmeLLL

RockFord Fosgate

Üye
beyler 1200hplık supra koyacam amaresmı kotu olacak bıraz cunku scannerdan taratacam bekleyın:))

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Süper...

74 Kasa böyleyse... :wacko:

RockFord Fosgate

Üye
dıkkatınızı cektıyse arabanın altında ustunde bır toz bıle amerıkada olur boyle sadece turkıyede heryerı camur olur!!

Üst Alt