Tam Performans Modu | Madness

ANIL

Admin
Hocam orjinalde 7 olan değer sizde kaç acaba? kararsız kaldım..

Tepkiler: TheMadness
önce ki modu yüklemiştim memnun kaldm..bi de buna bakalm yorumlar güzel görünyo madness güzel paylasmlar yapyosn dostum devamını da bekliyoruz özellikle şu ana ekran geçişlerinde ki kasmaları iyileştircek modlar hazrlarsan cok makbule gecer sagol tekrardan

Konu Sahibi

Efektler için ve kasmaları azaltacak mod bu zaten. Grafikler %100 olarak ayarlandı. Cpu %100 olarak ayarlandı. Hardware 2 olarak ayarlandı.

Tepkiler: polluxea♪

erdgnblt

Üye
Modun yüklenip yüklenmediğini tam performans olup olmadığını nerden anlayabilirim?
Touch facebookta ben mi farketmedim yoksa hızlanma oldumu anlayamadım

madness arkadaş ben daha önce overclock yaptım onun üzerine bunu yaptım da bişey olurmu? Biraz hızlqndı gibi belki pisikolojikte olabilir

Konu Sahibi
Modun yüklenip yüklenmediğini tam performans olup olmadığını nerden anlayabilirim?
Touch facebookta ben mi farketmedim yoksa hızlanma oldumu anlayamadım

Tam güçte kullanmalısın. çok uygulama aç veya hd oyunlarda dene fark edeceksin.

menü biraz iyileşir gibi olsada yine kasma var daha iyisini bekliyoruz...

emreli01

Üye
burdan yükleyeceklere şiddetle tavsiye ediyorum müthiş şekilde etkiliyor performansta yapıcıya teşekürler ediyorum

Tepkiler: TheMadness
teşekkürler madness bu mod harika olmuş.çok bariz bir fark vzr menü geçişleründe.özellikle galeride çok resim varken aşağıya doğru hızla kaydırdığımda görüntüleri işleyemeden geçiyordu sanki bozuk resim var gibi.resimlerin açılması için beklemem gerekiyordu.bu mod sayesinde aşağı doğru son hızda kaydırıyorum ve bütün fotoğraflar olduğu gibi akıyor aşağıya.internette de görünür bir hızlanma var.
batarya da nedense bende tam tersi bir etki gösterdi yani şarjım daha iyi gidiyor şimdi

Bataryayı ne kadar etkiliyor ? Deneyen biri rakam verebilir mi ?

öncelikle teşekkürler bende kurdum sorunsuz çalışıyor .. benim merak ettiğim yükledikten sonra beyaz ekran çıktı ben kaydet dedim notlara kaydedildi yazdı doğru mu yapmışım bir zararı olur mu yoksa direk beyaz ekrandan çık mı demeliydim ?

bu arada uygulamalar da 1kb olarak gözüküyor uygulama sorunsuz kurulmuştur herhalde ?

yok bi sorun olmaz o beyaz ekran madness arkadasin bize bir notu cikis yaptiysan filan bisi olmas sorun yok

yükledim gözle görülür fark vzr teşekkürler

bunun uzerine max battery mod kurarsak yine %30 oraninda dusme olurmu ? Yada iki modun birbiriyle cakisma ihtimali var mi

bunun uzerine max battery mod kurarsak yine %30 oraninda dusme olurmu ? Yada iki modun birbiriyle cakisma ihtimali var mi

Denemek lazım bakalım ne etkisi olacak? Max battery mod'u yükledim performansta düşme olmadı, birde batarya ömrünü uzatırsa tadından yenmez.. Nokia N8