Taksim'e 5 bin polis<Beyoğlu-İstanbul>

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bydexer

bydexer

Üye
    Konu Sahibi
Taksim'e 5 bin polis<Beyoğlu-İstanbul>

[h=2]Yılbaşı gecesi Taksim'de 5 bin polis görev yapacak.[/h]
İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, dolayısıyla 5 bin polisin görev yapacağı ve İstiklal Caddesinde alınan güvenlik önlemlerini denetledi.

[h=4]ÇAPKIN TAKSİM MEYDANI'NI İNCELEDİ[/h] Çapkın, asayişten sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Tekin Akdoğan, Asayiş Şube Müdürü Yener Ülgütol, Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürü Osman Yıldırım ve diğer emniyet yetkilileriyle birlikte Taksim Meydanı'na geldi.

İstiklal Caddesi boyunca yürüyerek, dolayısıyla alınan güvenlik önlemlerini yerinde denetleyen Çapkın, gazetecilere yaptığı açıklamada, kutlamalar sırasında ve çevresini 3 ayrı yerden izleyeceklerini söyledi.

[h=4]5 BİN POLİS[/h] Çapkın, İstiklal Caddesini diğer emniyet yetkilileriyle birlikte gezip değerlendirme yaptıklarını ifade ederek, şunları kaydetti:

"Halkımızın huzur içinde bir geçirmesi için kentimizin 5 ayrı yerinde 5 bin polisle görev alacağız. Beşiktaş, Nişantaşı, Bakırköy, Kadıköy ve Taksim'de,her birimden polisimiz olacak. Özellikle sivil polislerimiz ağırlıklı olacak. Amacımız, halkımızın huzurlu bir geçirmesini sağlamaktır. Özellikle sivil olarak burada çok daha yoğun olacağız. Ben şimdiden İstanbulluların yeni yılını kutluyorum. Tüm İstanbullular'a yeni yılda mutluluklar diliyorum."

KAYNAK:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...