Taksim meydanında buluşmaya gideceklerin dikkatine ,

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
in_dream

in_dream

Üye
    Konu Sahibi
.
Taksim meydanına gideceklerin dikkatine ,

Taksim Meydanı'nda bir güvercin, aç martının hedefi oldu. Sessizce güvercinin yayınına yaklaşan martı, gagasıyla güvercini parçaladı.
Taksim Meydanı'nda 'safari' programını aratmayan görüntüler yaşandı. Cumhuriyet Anıtı'nın bulunduğu çimlerin üzerindeki bir güvercin, aç martının hedefi oldu. Sessizce güvercinlerin yanına yaklaşan martı, bütün hırçınlığı ile güvercine saldırdı. Gagası ile güvercini karnından yaralayan martı, öldürene kadar güvercinin karnını parçaladı. Görüntüler kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.
Aç martının güvercini öldürmesini çevredeki vatandaşlar izlemekle yetindi. Bazı vatandaşlar ise olayın fotoğrafını çekti.


video için ve dikkatli olun.
 
mservank

mservank

Üye
ekosistem:)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt