Duyuru Takip Ettiğiniz Üyelerle ilgili Bildirimler

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Takip Ettiğiniz Üyelerle ilgili Bildirimler
Forumumuzda, alakadar olduğunuz ve takip etmek istediğiniz üyeleri kolay ulaşım için arkadaş listenize ekleyebiliyorsunuz, bilmeyenler en azından bu mesajımızla öğrenmiş olur.

https://www.maxicep.com/forum/hesap/takip-edilenler

Sayfasından, yeni üyeler ekleyebiliyor veya mevcut bir üyenin profil ismine tıklayınca, "Takip Et" bağlantısına tıklayarak hızlıca takip edebiliyorsunuz.

Bu normalde şu ana kadar, arkadaş listenize kolay ulaşım için işe yarıyordu ancak artık takip ettiğiniz üyeler yeni konu açtığında, bir cevap yazdığında veya profilinde durum güncellemesi yaptığında size bildirim gelmesini istiyorsanız, takip ettiğiniz üyelerin sayfasından birkaç ufak ayar yapmanız gerekiyor.

Öncelikle Takip Ettiğiniz Üyeler sayfasına girdiğinizde daha önce takibe aldığınız arkadaşları görebilir ve yeni arkadaşlar ekleyebiliyorsunuz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Arkadaş eklediğinizi varsayalım; ilgili üyenin yanındaki "Uyarı Seçenekleri" butonuna tıklamalısınız.

Örneğin burada ben yeni konu açarsa, yeni durum güncellemesi yaparsa veya bir konuyu cevaplarsa bildirim almak istiyorumu işaretledim ve ilgili arkadaş üyeniz yeni konu açtığında, bildirim alacaksınız.

Böylelikle, alakadar olduğunuz ve konularını / mesajlarını takip etmek istediğiniz üyeleri arkadaş listenize ekleyerek, yeni içeriklerinden haberdar olabileceksiniz.

İyi Forumlar

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Dark-Evil, Reşwan, asigsasi ve 2 diğerleri

jotem173

jotem173

Üye
Hayırlı olsun

hikmet366

hikmet366

Üye
Hayırlı olsun teşekkürler bu arada ozan abi

Baydırman

Baydırman

Moderator
güzel özellik

SpyChef

SpyChef

Üye
Mükemmelmiş teşekkürler :)

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Teşekkürler.ekleyin beni

Dark-Evil

Dark-Evil

Üye
Hayırlı olsun :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ben Beceremedim Ayarlarda Tam Olarak Nerede Bu Nasıl Kapa:hmmmnıyo

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
İyi okumanız gerek :)

Öncelikle Takip Ettiğiniz Üyeler sayfasına girdiğinizde daha önce takibe aldığınız arkadaşları görebilir ve yeni arkadaşlar ekleyebiliyorsunuz.

Arkadaş eklediğinizi varsayalım; ilgili üyenin yanındaki "Uyarı Seçenekleri" butonuna tıklamalısınız.

Örneğin burada ben yeni konu açarsa, yeni durum güncellemesi yaparsa veya bir konuyu cevaplarsa bildirim almak istiyorumu işaretledim ve ilgili arkadaş üyeniz yeni konu açtığında, bildirim alacaksınız.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

Üst Alt