"Takım böyle tutulur" belgeseli

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
"Takım böyle tutulur" belgeseli
"Takım böyle tutulur"

ABD'De sinema sektöründe çalışan Okan Altıparmak, 'Takım Böyle Tutulur' adıyla Fenerbahçe taraftarının belgeselini çekti. Altıparmak'ın, Serdar Aksoy ve Andreas Treske ile ortak yapımı olan 120 bin dolar bütçeli film, 25 Kasım'da 100 kopya olarak vizyona girecek. Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda yaptıkları 280 saatlik çekimden 107 dakikalık belgesel hazırlayan Altıparmak, "1 yıl boyunca seyircileri çektik. 6 da taraftar seçip onların hikâyeleri etrafında bütün Fenerbahçe taraftarını filme aktardık."

'Fener bankası kurulsun'

Altıparmak sözlerini şöyle sürdürdü: "Seyircilerden biri bir ev hanımı. İstanbullu bekâr bir kadın, 23 yaşında bir erkek, telefon şirketinde çalışan bir kadın, bir kuyumcu ile ilkokul öğretmeni var. Bir de 1 yıllığına Türkiye'ye gelen ABD'li Fenerbahçeli var belgeselimizin karakterleri arasında. Bir Fenerli genç, 'Fenerbahçe sevdiği din gibi' diyor, bir başkası ise, 'Paramızı başka bankalara yatırmaktan bıktık, Fenerbahçe bankası kurulsun, oraya yatıralım' diye konuşuyor."

'Fenerlilerin hikâyesi, filmin hikâyesi oldu'

Futbolcu Ogün Altıparmak'ın oğlu olan belgeselin yapımcı ve yönetmeni Okan Altıparmak, bu projede fikrin doğuşunu şöyle anlatıyor: "Bir gün trafikte giderken Fenerbahçe taraftarını gördüm; bir film yapayım, gerçek insanlar oynasın, onların hikâyeleri, filmin hikâyesi olsun istedim. Projeyi Aziz Yıldırım'a sundum ve 'Sadece manevi destek istiyorum' dedim. Bize çekim rahatlığı ve manevi destek verdiler."

Kaynak: Milliyet

burak_seckin

Üye
biz fenerbahceliler böyle yaparız

burak_seckin

Üye
SİZE BİR HABER DAHA FENERBAHCE 100. YILINDA DÜNYADAKİ EN BÜYÜK DAĞLARA BAYRAK DİKECEK

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
vaybe konuyu açtığımı bile unutmuşum bi tane unutmayan çıkmış ne güzel :DD

abuvice

abuvice

Üye
darısı başımıza

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by abuvice@Oct 17 2005, 01:51 AM
darısı başımıza
[post=193041]Quoted post[/post]​
amin darısı diğerlerininde basına
forza fenerbahçe :artı:

Caine

Caine

Üye
iş dağlara veyatta tvye filmler bayraklar çekmek değildir, önemli olan beyinlere ve gönüllere ulaşmakdır. bunlar güzel hatırlar olur ancak fbli taraftarlar için :DD

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
nie mualefet oluyonki şimdi güzel güzel konuşuoduk

Roy

Roy

Üye
Originally posted by salihyet@Oct 18 2005, 02:57 PM
nie mualefet oluyonki şimdi güzel güzel konuşuoduk
[post=194217]Quoted post[/post]​
boşver arkadaşım bunlar daha 15.000 kişilik gecekondu stadlarını dolduramazken tabiki laf edecekler...ama hepsi farkında aranın hızla açıldığının boşver biz işimize bakalım...

sebofb090

sebofb090

Üye
Ya arkadaşlar bi tane anket actım ve gs önde madem fblisiniz neden giripte oy vermionuz anlamıyorum ki hadin beyler FENERBAHÇE için bir oyda siz verin bu site görsün fenerbahçeyi

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
oy verdim ama yorum yapmadım çünkü bu tür konular biraz hassas!(polemik omasın :DD )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...