Taken 2 (2012) – Takip: İstanbul

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Taken 2 (2012) – Takip: İstanbul

Olivier Megaton’un yönettiği ve Liam Neeson, Maggie Grace, Famke Janssen, Rade Sherbedgia, Leland Orser, Jon Gries, Luke Grimes ile Kevork Malikyan’ın oynadığı Takip: İstanbul (Taken 2), 5 Ekim 2012’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.Başarılı yapımcı Luc Besson (TAKİP İSTANBUL’un ortak senaristi ve yapımcısı), diğer senarist Robert Mark Kamen (Besson ile beraber iki filme de imzasını atan) ve yönetmen Olivier Megaton (Columbiana, Transporter 3) ile TAKEN 2 (TAKİP:İSTANBUL) 2008 yılında vizyona giren ilk Taken’ın gişede gösterdiğ $224 milyon dolarlık hasılat başarsını yakalayacak gibi duruyor.Emekli CIA ajanı Bryan Mills ve karısı, Mills’in kendi kıznı kurtarmak için öldürdüğü katilin babası tarafından İstanbul’da rehin alınırlar. Bryan ailesini kurtarmak için İstanbul’da yüksek aksiyonlu bir kovalamacaya girer ve ajanlık günlerinden kalma tüm gizli yeteneğini kullanır.

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve BYFECI

BYFECI

BYFECI

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı
Akıncı

Akıncı

Üye
istanbulda çekildi izlemek lazım

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Skyfall da istanbulda çekildi tavsiye ederim :oke:

• Beğen

azadboz

Üye
İzledim Fakat Hiç Memnun Kalmadım.Bizi Çok Cahil Göstermişler.Bizde Bunla Gurur Duyuyoruz.Helal Size Be.

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
İzledim Fakat Hiç Memnun Kalmadım.Bizi Çok Cahil Göstermişler.Bizde Bunla Gurur Duyuyoruz.Helal Size Be.
Güzel kardeşim mesajlara bakarsan kimse gurur duyan bi mesaj yazmadı sadece izleyelim dedik yani :bilmm

• Beğen

azadboz

Üye

Güzel kardeşim mesajlara bakarsan kimse gurur duyan bi mesaj yazmadı sadece izleyelim dedik yani :bilmm

Hocam Ben Burası İçin Kastetmedim Televizyon Programlarında Çok Kişi Konuştu.Bu Bizim İçin Gurur Verici Bir Olay Diye Çok Yerde Açıklandı.Ama Perde Arkasını Bilmiyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...