Tabletler de, Bu cihaz sıfırlandı. Devam etmek için.. uyarısı

Sponsorlu Bağlantılar

cetosoner

Üye
    Konu Sahibi
Tabletler de, Bu cihaz sıfırlandı. Devam etmek için.. uyarısı
Merhaba arkadaşlar,

İnternette çok fazla araştırma yaptım fakat simkartlı tabletlerin ve cep telefonların tamamında bu uyarı için çözüm var fakat simkart'sız tabletler için herhangi bir çözüm önerisine rastlamadım. Yegenlerimden birinin tableti Samsung A6 SM-T280q modeli. Cihazı biçimlendirmiş fakat eski gmail hesabını istemekte. Hesaba dair herhangi bir kurtarma pozisyonu yok, malum hesap uzun süredir akılda bile değil.

Yeniden sürüm yükledim odin ile çözüm olmadı. Hard Reset falan işlemiyor. Farklı yollarla yapmak istediğim de YouTube'de yada farklı siteler de hep simkartlı çözümler var.

Nasıl kurtarabilirim, destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bu tablette SIM kartsız değil mi?

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
cihaza pc yazılım at bunu düşüden daha aytılı yardımcı olabilirim

ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
Reset FRP, Bypass Google Account yöntemi ile yapabilirsiniz.

escape-e

escape-e

Üye
konu eski olabilir ama googledan arayıp gelenler olabilir benim gibi, bu videoda anlatılan yöntem ile çözdüm. eski videolarda anlatılan yöntemleri android güncellemesi ile kapatmışlar. bu video ile kolayca çözdüm.

• Beğen
Tepkiler: PALA.

ebayusuff

Üye
konu eski olabilir ama googledan arayıp gelenler olabilir benim gibi, bu videoda anlatılan yöntem ile çözdüm. eski videolarda anlatılan yöntemleri android güncellemesi ile kapatmışlar. bu video ile kolayca çözdüm.
Merhaba. @ işaretine basınca hiçbir seçenek çıkmıyor. galaxy tab a7.

Üst Alt