Tabletime WİN8 Kuramıyorum.

 • 11 Temmuz 2014
 • 429 Okunma
 • 4 Cevap

 1. Arkadaşlar merhaba. Bende Exper Easypad P10LMS-3G cihaz var. Windows 8 kurduğum zaman Driver sorunu yaşıyorum, bunu çözebilmek için Windows 7 driverlerini kurdum ama çalışmadı.

  Ekran kalibrasyon konusunda da sıkıntı yaşıyorum, dokunduğum yerin dışında bir yer çalışıyor.
  Ayrıca klavye gelmiyor, bunu da nasıl getirebilirim?

  Bu konuda bana yardımcı olurmusunuz?
   


  Yazan: alyuz41
 2. HMM evet sizinki yazılımsal yüklediğiniz windows cihazınızın dokunmatik panel ve ya kalem girdisi olduğunu anlamıyor yada ayarlardan şuanlık kapalı duruyordur. dokunmatik kalibrasyonu için driver var siz isterseniz driver pack solotion u indirin ve cihazınızın tüm driverlarını yüklesin muhtemelen çözülür
   
 3. Windows 8'in RT sürümünü çok aradım ama bulamadım. Tabletler ve Telefonlar için olanını. Normal yüklediğim zaman Wi-Fi driver'de yok. Cihazda ethernet girişide yok.
   
 4. windows 8 in normal versiyonunda wifi driveri var ancak sanırım mobil wifi ler için uyumlu değil galiba
  cihaz stock windows 7 de geliyor sanırım ama windows 8 tüm driverları otomatik olarak indirmesi gerekiyor(ancak zaten internete bağnanamıyorsun) windows 7 driverını uyumsuzluk gider e basın sorun çözülez ise en azından driverleri bulana kadar bir wifi adaptörü takmalısınız
   
 5. Driver Pack Solition ile Driver bulamıyorum. Slim Driver ile bağlanamıyorum Wi-Fi olmadığı için. DVP bulsa çok iyi olacak aslında ama malesef.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
14/12/2018 - 20:24