tabletim wifiye bağlanamıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berdan_95

Üye
    Konu Sahibi
tabletim wifiye bağlanamıyor
:ağlarım::ağlarım:
tabletimle wifi ye bağlandığımda "kötü internetten kaçınıldı " uyarısı veriyor ve bağlanmıyor

ne olur bir çözüm:ağlarım::ağlarım:

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
internet çokmu yavaş

- - - Eklendi - - -

gerçi 5 kbps olsa bile bağlanması lazım

badmus

badmus

Üye
demekki internetin kötüymüş. :(

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:ağlarım::ağlarım:
tabletimle wifi ye bağlandığımda "kötü internetten kaçınıldı " uyarısı veriyor ve bağlanmıyor

ne olur bir çözüm:ağlarım::ağlarım:

Farklı bir wifi'de denedinizmi ? Ek olarak dns değiştirmeyi deneyiniz.Sonucu belirtirseniz sevinirm.İyi forumlar

berdan_95

Üye
    Konu Sahibi
farklı wifiden denedim bağlandı,benimkinden bağlanmıyor "" kötü internetten kaçınıldı" yazıyor

- - - Eklendi - - -

farklı dns olmadı malesef

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
farklı wifiden denedim bağlandı,benimkinden bağlanmıyor "" kötü internetten kaçınıldı" yazıyor

Evet tamda tahmin ettiğim gibi modeminizdeki dns ayarlarını değiştirmeniz gerekiyor.Modem model ve markanıza ait ayarları kısa bir arama ile ayarlarının nasıl değiştireceğinizi internetten bulabilirsiniz.Yine olmadı Bu bölümde sorabilirsiniz.

berdan_95

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler :oke:

• Beğen
Tepkiler: Nextman

eren ergin

Üye
ya arkadaşlar benim artesi i701 tabletim var ve evde wifii de var ben evden çok rahat wifii yle internete bağlanabiliyodum ama modemle ilgili bi sorun oluştu tamir olduktan sonra tabletim evdeki wifiyi görmemeye başladı leptop telefon gibi wifii si olan cihazlardan bağlanabiliyorım ama tabletten bağlanamıyorum tabletin herhangi bi wifi sorunu yok başka yerlerden bağlana biliyorum ama evden bağlanamıyorum lütfen bi çaree:ağlarım:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt