Tavsiye Tabletim Menüde Bile Kasıyor Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
Tabletim Menüde Bile Kasıyor Yardım
onyo winner duo xl tabletim var 9'' 8gb 512 mb ram i var fakat menüde kasıyor bu özellikteki tabletten beklentim tabikide üstün bi performans değil ama menüde kasması rahatsız ediyor amacım mail facebook youtube gibi yerlerde vakit geçirmek bu amaçlı satın aldım facebooka girmiyor bile atıyor kendi kendine kasmaktan . youtube a girse bile kasıyo menüde kısa donmalar oluyo

bu kadar donması anormal gibi geliyor sonuçta oyun oynamıyorum arka planda ise çalışan uygulama yok ne yapıpta düzeltebilirim rom root falan gereklimidir ?

Son düzenleme:

Invoke

Invoke

Üye
En basiti cm kurun. :D

• Beğen
Tepkiler: 3onur5
Invoke

Invoke

Üye
cm nin açılımı nedir nasıl kurulur yardımcı olur musunuz

Cyanogenmod, bir çeşit custom rom. Cihazına uygun romu bulup indirip cwmden flashlıyorsun. Daha detaylı anlatım için azıcık araştırmanız gerek. Her yerde var anlatımı...

• Beğen
Tepkiler: 3onur5
3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
Cyanogenmod, bir çeşit custom rom. Cihazına uygun romu bulup indirip cwmden flashlıyorsun. Daha detaylı anlatım için azıcık araştırmanız gerek. Her yerde var anlatımı...
cok teşekkürler ama cihazıma uygun olan romu nerden bulabilirim markası onyo winner duo xl 9'' nasıl ve nerden bulacağım

Invoke

Invoke

Üye
Bilmiyorum. Cihazın yurtdışında isminin farklı olma ihtimali ?

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Abi bende Dell Streak 7 4G diye bi tablet var. Fastboot falan filan hic ugrasilmiyor arti olmuyor da

reaurora

reaurora

Üye
root aç systemde kullanmadıgın tum uygulama ve lib'lerini sil ustune bide format at

1996yb

Üye
çöpe at gitsin hocam hiç uraşma

3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
yeğen oynuyor arada maillere bakıyorum youtubetan falan film açıyorum işe yarıyorda ara sıra takılmaları sinir bozucu onun çaresi olmalı

Üst Alt