Öneri Tablet Alıcam Yardım (acil)

Sponsorlu Bağlantılar

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Tablet Alıcam Yardım (acil)
Selam arkadaşlar kardeşime tablet alınıcak ama ben bu tabletlerden fazla anlamıyorum şimdi bende Note 2 var gönlüm iPad'den yana ama iPad'in hangi modelini alalim para olarak sıkıntı yok 1.200e kadar veririz

Tabletten beklentilerim internet sitelerine girmesi şöyle ki kardeşimin ders çalıştığı bi site var >> (reklam olmaz sanirim ) flash player açısından veriyorum dediğim gibi tam anlamıyorum
Tablet üzerinden bunu sorunsuz bi şekilde devam ettirmesi lazim olabilir mi bu ?
Eğer olursa bu anlamda aklıma S-Pen olduğu için galaxy note seriside takıldı ama kararsızım..

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Flash sorunu yasamazsiniz uygun browser uygulamasi ile benim kizimda tabletten online test cozuyor gerekli animasyonlari izliyor tabi flash :oke:

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Ufak çaplıda bi araştırma yaptım abi herkes tablette iPad diyor fiyatida uygun 1.200 valla çok iyi..
Bir de hat takılabiliyor mu ? Bunun ayrı olarak 4G li versiyonu varmış da baya fiyat farkı var almaya gerek yok diye düşünüyorum 4 wi-fi de hat oluyor mu ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Yanliz ben android icin soyledim :) ipad kisa surelide olsa kullandım wifi modelli hic bir marka model sim kartı takilamadigi için 3g yada 4g olmaz

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
iPad'in flash durumu hakkında bi bilginiz var mi peki ? İnternette android tabletin yapabildiğini yapabilir mi ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Elbette sorun olacağını sanmiyorum

• Beğen
Tepkiler: Artles
Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Yardımınız için teşekkürler :oke:

• Beğen