Tablet Alıcam Yardım (acil)

• 5 Ekim 2013
  • 753 Okunma
  • 7 Cevap

1. Selam arkadaşlar kardeşime tablet alınıcak ama ben bu tabletlerden fazla anlamıyorum şimdi bende Note 2 var gönlüm iPad'den yana ama iPad'in hangi modelini alalim para olarak sıkıntı yok 1.200e kadar veririz

Tabletten beklentilerim internet sitelerine girmesi şöyle ki kardeşimin ders çalıştığı bi site var >> http://www.morpakampus.com/ (reklam olmaz sanirim ) flash player açısından veriyorum dediğim gibi tam anlamıyorum
    Tablet üzerinden bunu sorunsuz bi şekilde devam ettirmesi lazim olabilir mi bu ?
    Eğer olursa bu anlamda aklıma S-Pen olduğu için galaxy note seriside takıldı ama kararsızım..

Yazan: Artles
  2. Flash sorunu yasamazsiniz uygun browser uygulamasi ile benim kizimda tabletten online test cozuyor gerekli animasyonlari izliyor tabi flash :oke:

3. Ufak çaplıda bi araştırma yaptım abi herkes tablette iPad diyor fiyatida uygun 1.200 valla çok iyi..
    Bir de hat takılabiliyor mu ? Bunun ayrı olarak 4G li versiyonu varmış da baya fiyat farkı var almaya gerek yok diye düşünüyorum 4 wi-fi de hat oluyor mu ?

4. Yanliz ben android icin soyledim :) ipad kisa surelide olsa kullandım wifi modelli hic bir marka model sim kartı takilamadigi için 3g yada 4g olmaz

5. iPad'in flash durumu hakkında bi bilginiz var mi peki ? İnternette android tabletin yapabildiğini yapabilir mi ?

6. Elbette sorun olacağını sanmiyorum

Artles bunu beğendi.
  7. Yardımınız için teşekkürler :oke:

Nextman bunu beğendi.
  8. Rica ederim :oke:

Yüklüyor...
21/09/2018 - 05:38