t1000 kullanan arkadaşlar izlenimlerini letfen paylaşabilir mi???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BoZ470

Üye
    Konu Sahibi
t1000 kullanan arkadaşlar izlenimlerini letfen paylaşabilir mi???
Arkadaşlar t1000 ile wt-6 modeli arasında kaldım kullananlar lütfen bilgilerini paylaşabilirler mi???

peacevirtue

Üye
Valla arkadaşım bende bi haftadır T1000 kullanıyorum bayağı güzel bana sorarsan T1000 al pişman olmazsın ha iphome gibi bişe bekliyosan zaten olmaz ama herşeye rağmen güzel tlf..

BoZ470

Üye
    Konu Sahibi
iphone gibi birşey beklemiyorum fakat trident wt-3 modeline birçok olumsuz yorum yazılmış özellikle ekran hususunda bu olumsuz sorunlara son verilmiş mi bu modelde acaba bunun için düşünüyorum...

peacevirtue

Üye
Dokunmatiği çok hassas ekran ışıkları görünüm foto çekimi güzel bi tlfdan bekleyeceğin herşey var yani kötü yorumlara bakma kullanıcı olarak söylüyorum çok güzel telefon git telefonculardanda bi bak bi dokun hemen anlarsın zaten nasıl olduğunu..

>xGhostx<

>xGhostx<

Üye
t1000 dostum ilk önce wt-6 dan değişik özelliği multi-toch var mesela fotoğraf çekiyorsun ona yaklaştırma telfonda 20 den fazla dil seçeneği var.
t1000 aldığında içinden koruma kabı çıkıyor bilmem wt-3 tede aynısı varmı
t1000 de notalarla şarkı yaratabiliyorsun gitardan fln piyonodan
wi-fi bağlanma var t1000 de
ama bu özellikleri fazla kullanmak istiyorsan telefonu cebinden ayırma ve benim gibi telefon cepte allaha emanet diyipte basketbol falan oynama :d:
yani telefona sahip çık derim sana
ama sadece fiyat oynuyor arada özelliklere bağlı olarak benim arkadaşımda wt-3 var onla karşılaştırdım t1000 i özellikler olarak t1000 daha iyi
t1000 de ses höpörlörden çok çıkıyor güzel ses sistemi var t1000 in
ekolayzır falan var bass sistemi var telefonda görüntü düzenleme var kitap okuma programı var
benden bukadar gerisi sana kalmış seçim senin :oke:

--------------- Ekleme ---------------

birde seriyi iyi oturttur kötü seri çıkmasın sana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt