T.C.K v1 Final SP 2[Yeniden Doğuş]

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Beyler çok büyük bir sorunum var... Nokia 5800'da bazı fotoğraflar çektim, sonra sildim. Ve ayrından çıktım kameradan. Sağ üst mediabar'dan fotoğraflara girince gördüğüm; fotoğrafların hiç biri silinmemiş ve açılabiliyor ve ayrıca silmeye çalışınca Sistem Hatası'nı alıyorum. Çok acil cevap verebilecek insan aranıyor...

Bu sorunu bende çözemedim :hmmm

fthcsgn

Üye
arkadaşlar phoneixle n97 ye flash attım ama telefon lokal modda kaldı. Acma kapama tusuna bataryayı cıkarıp takınca titriyor ama ekran gelmiyor. Şarjda olmuyor..

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
arkadaşlar phoneixle n97 ye flash attım ama telefon lokal modda kaldı. Acma kapama tusuna bataryayı cıkarıp takınca titriyor ama ekran gelmiyor. Şarjda olmuyor..

JAF ile atacaksın.

fthcsgn

Üye
jafla denedim ama n97 modelini görmüyor jafa jaf4nok diye ini dosyasını da attım ama yine görmedi. Acaba başka ini dosyası var mı sizde furkan kardes?

nirvana79

nirvana79

Üye
arkadaşlar emeği geçenlere çok teşekkürler size bir sorundan bahsedecem uzun zamandır tck versionlarını kullanan bırısıyım son versıon sanırım hatalı tlf durduk yere yada arama geldiğinde bazen reset atıyor başka arkadaşların yaptıklarınıda denedim sorun olmadı fakat 2 defa yükledim bu versiyonu hard format ve mmc ye format atmama rağmen sorun devam ediyor ilgilenen olursa memnun olurum bu hatanın dışında herhangi bir sorun yok sanırım tekrar teşekkürler

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
jafla denedim ama n97 modelini görmüyor jafa jaf4nok diye ini dosyasını da attım ama yine görmedi. Acaba başka ini dosyası var mı sizde furkan kardes?

Listede mi yok? Yoksa yanlış flaşlama mı yapıyorsun? N97 sahipleri telefonlarını kapatıp JAF'tan FLASH butonuna bastıktan sonra telefonlarını bilgisayara bağlayacaklar.

arkadaşlar emeği geçenlere çok teşekkürler size bir sorundan bahsedecem uzun zamandır tck versionlarını kullanan bırısıyım son versıon sanırım hatalı tlf durduk yere yada arama geldiğinde bazen reset atıyor başka arkadaşların yaptıklarınıda denedim sorun olmadı fakat 2 defa yükledim bu versiyonu hard format ve mmc ye format atmama rağmen sorun devam ediyor ilgilenen olursa memnun olurum bu hatanın dışında herhangi bir sorun yok sanırım tekrar teşekkürler

Sanırım ultra yüksek performans modundan. Tavsiyem bu modu kullanman:

startek

Üye
arkadaşlar navifirmden yazılım yüklemeye çalşırken hata oldu yüklenmedi ama yazılım silindi şimdide pc usb görmüyor ne yapabilirim ?

startek

Üye
kodlar uyuşmasa bişi olur mu ?

DaNq3rB0y2

Üye
istediğini yükle temayla alakalı birşey gümüş beyaz tavsiye ederim

startek

Üye
usb aygıtı tanımyor diyor veya usb yazılımı yüklenecekken aygıt çıkartılmış diyor bu neden kaynaklı olabilir telefondan mı ?

anılbaran

anılbaran

Üye
Linkler Kırık :locked:

Üst Alt