T.C.K v1 Final SP 2[Yeniden Doğuş]

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Konu düzenlendi

DarKKnighTR

DarKKnighTR

Üye
Bu versiyonda ovi maps'ı en yeni olan sürümüne güncelleyebiliyor muyduk?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
hatırlamıyorum :)

DarKKnighTR

DarKKnighTR

Üye

Ya bir gün önce Son Tuğra v1.1 i yükledim. Baktım ovi maps güncellendi. Çok değişik görselliği güzel bişey oldu. Sonra bişey oldu flaşlamak zorunda kaldım. Ama şimdi aynı yazılımı tekrar kurdum fakat güncelleme yok diyor. ve 3.06 sürüm gösteriyor.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Ya bir gün önce Son Tuğra v1.1 i yükledim. Baktım ovi maps güncellendi. Çok değişik görselliği güzel bişey oldu. Sonra bişey oldu flaşlamak zorunda kaldım. Ama şimdi aynı yazılımı tekrar kurdum fakat güncelleme yok diyor. ve 3.06 sürüm gösteriyor.
halla halla bilmiyorum

LtB35

Üye
bununla daha önce üst konu olan arasında bir fark var mı?ben daha önce yüklemiştim de ondan soruyorum.

Storm Worm

Üye
Ben en son sunrise CFW kurmuştum.Şu an da telefonum da Yazılım Sürümü olarak V 52.0.101 Model C6-00 yazıyor.Direk gösterdiğiniz gibi mi kurmalıyım yoksa ek işlem yapmalımıyım ?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
direk kur

Jitou

Jitou

Üye
:tşk:

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Storm Worm

Üye
Kurarken Adım 3 te bu hatayı aldım sistemim 64 bit ;
Checking Windows version ...
Windows version: Microsoft
Searching for JAF install location ...
Saved winscard.dll to: C:\Program Files (x86)\ODEON\JAF\winscard.dll
ERROR: Not supported Windows version

Edit ; Bir hata yapmışım sorun çözüldü.Teşekkürler.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

DarKKnighTR

DarKKnighTR

Üye
C6 port'unu kullanmaya devam, her ne kadar OFW'ler güzel gibi gözükse de bu C6'lar bir vazgeçilmez dostum :oke: :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
:).

DarKKnighTR

DarKKnighTR

Üye
Beyler çok büyük bir sorunum var... Nokia 5800'da bazı fotoğraflar çektim, sonra sildim. Ve ayrından çıktım kameradan. Sağ üst mediabar'dan fotoğraflara girince gördüğüm; fotoğrafların hiç biri silinmemiş ve açılabiliyor ve ayrıca silmeye çalışınca Sistem Hatası'nı alıyorum. Çok acil cevap verebilecek insan aranıyor...

Üst Alt