Symbian'ı Geri Getirebiliriz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PYTHONs

Üye
    Konu Sahibi
Symbian'ı Geri Getirebiliriz!
Aslında Symbian ı tekrar hayata getirecek olan bizler olabiliriz! Ve buna birinci nesil cihazlarda dahil!

Yapmamız gereken 30 kişi grup halinde Nokia'nın kendi sitesine, twitter ve facebook sayfasında 4 tane hesap açıp
Biz Symbian'ı ve 1. nesil cihazlara destek istiyoruz,Symbian a ilgilenilmesini istiyoruz,diğer OS lar biz istemiyoruz şeklinde yazılar yazacağız. Ama sadece Türkiye sayfalarında değil, Almanca , İngilizce ve (1 dil daha olsun onuda siz düşünün ) dillerin Google Translate aracğılı ile yazacağız. Böylece Nokia Symbian ı ne kadar desteklediğimizi , ne kadar Symbian kullanıcısı olduğunu anlar ve Symbian a dönüp güncelleme ve uygulama yağmuruna tutturabilir ve eski günlerine BİZ geri döndürebiliriz.

Yanlış Anlama Ama Moda Ve İşlemci Sıfır Bu Saatten Sonra Kimse Parmağını Yormaz

Tepkiler: ayran3883

PYTHONs

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış anlamam canım ne anlıycam . Benimkisi bir umut sadece.

MrTech

Üye
Bu konu dışına taşınmalı bence. Ben destek çıkarım.

emreli01

Üye
Arkadaşalr kolay gelsin işiniz zor

Nokıa WİNDOWSPHONE'ye o kadar yatırım yaptı. Şimdi ondan dönüp Symbian'a geri dönmez. Boşuna uğraşmayın.

- - - Eklendi - - -

Bence Symbian'a yeniden destek yerine WP'ye daha fazla destek isteyin oyun oygulama zart curt

Mesut Aktaş

Co-Admin
Ve sonra rüyandan uyanırsın.. Yüz kişi değil bin milyon kişide olsa Symbian İşletim Sistemi Nokia dan çıktı artık..

Artık Symbian Bellle^ye düzeltme yazılımı bile gelmiyor.

MaxipmaN

Üye
yükleyin symbian for tr yi tamamdır c6 için

hurol1

Üye
İmkansız

- - - Eklendi - - -

İmkansız

s3 alana kadar symbian işletim sistemli telefon kullandım ama şuan geri gelsede kullanmam

resime tıkla

messevim

Üye
yani Nokia ne kadar symbian kullanıcısı olduğunu bilmiyor mu ki ? biliyordur tabii. milyon dolarlık yatırım yaptı Windows a . bu saatten sonra geri dönmez.

- - - Eklendi - - -

resime tıkla

çok abartılmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...