Symbian ve iOs'den , Galaxy S3 ile Android'e geçtim yardım lazım .

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ltfcn01

ltfcn01

Üye
    Konu Sahibi
Symbian ve iOs'den , Galaxy S3 ile Android'e geçtim yardım lazım .
Arkadaşlar E6 ve iPad 2 Kullanıcısıydım ikisini satıp Galaxy S3 aldım ancak çok zorlanıyorum sizlere bir kaç soru sormak istedim.

Hafıza Kartı Seçimim nasıl olmalı ?

64 GB destekliyor mu cihazım 32 GB alırsam nasıl olmalı vesayre bu konuda yardımınıza ihtiyacım var.

Güncelleme'yi bozmadan Cihazı Hackleyebilirmiyim ?

Örneğin Symbian'da cihazı hacklediğimizde yeni bir güncelleme geldiğinde hiç birşey yapmadan otomatik olarak güncelliyordu Android'de bu mevcutmu S3 cihazım için ***** li oyunları nasıl bulacağım nasıl yükleyeceğim bu konuda geniş bir açıklamaya ihtiyacım var.

Ekran Modunu Dinamik'den Film Moduna alıyorum.

Bu moda aldığım zaman ekran aşırı derecede matlaşıyor bu şarj süresini arttırır mı ?

mustafasen

mustafasen

Üye
artırır kardeşim . ayrıca bir google hesabın varsa google playden uygulama oyun bulabilirsin .hack olayına gelince forumda android bölümünü incele root olayına bir bak derim hayırlı olsun eğer symbiana dönersen haberimiz olsun

Krofessional

64 destekler 32 gb class 10 öneririm rootlamayi google a chainfire yazarak bulabilirsin guncelleme olayi rootta olmuyor sanirim ama guncelleyip rootlarsin pek fark olmaz dinamikle film arasinda en fazla %10 falan

ltfcn01

ltfcn01

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşlar bu root olayı symbianda ki hack ile aynı değilmi yazılım atmıyorum sadece root atmış oluyorum Root lu telefon peki 4.1 Jelly Bean çıktığında otomatik güncelleniyor mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt