Symbian Telefonlara Hard Reset Nasıl Atılır ?

Sponsorlu Bağlantılar

defected

defected

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Telefonlara Hard Reset Nasıl Atılır ?
Arkadaşlar telefonu ilk alındığı günkü haline getirmek istiyorum nasıl yapabilirim. Hafıza kartını formatlıyorum telefonu *#7370# ile formatlıyorum ama telefonun c sürücüsündeki şeyler gitmiyor.

Ben komple ilk alındığı günkü haline getirmek istiyorum nasıl yapabilirim?

• Beğen
Tepkiler: orcusss

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Hard Format : Soft format atarak bir çözüme ulaşamadıysanız Hard format atarak %80 çözüme ulaşabilirsiniz...

Telefon KAPALI iken sırasıyla * 3 Yes ve Açma Kapama tuşuna 5 saniye süre ile basılı tutarak nokia yazısının gelmesi ile format işlemine başlayabilirsiniz...

Hard Format Nokia 6630,6600,6680,7610,3230,6260,6670,6620 N-70,N-90 modellerinda çalışmaktadır...

defected

defected

Üye
    Konu Sahibi
Benim telefon N85 :(

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Symbian özellikli telefonlarda * 3 yeşil kapatma tuşuyla yapılıyodu ama bu fp2 modellerde geçerli değil ve * 3 medya kapatma tuşuyla hard formatı gerçekleştirebilirsiniz..Medya Kapatma Tuşu ise navi tuşunun yanındaki yatay tuş :)

sailor5291

sailor5291

Üye
Hard Format : Soft format atarak bir çözüme ulaşamadıysanız Hard format atarak %80 çözüme ulaşabilirsiniz...

Telefon KAPALI iken sırasıyla * 3 Yes ve Açma Kapama tuşuna 5 saniye süre ile basılı tutarak nokia yazısının gelmesi ile format işlemine başlayabilirsiniz...

Hard Format Nokia 6630,6600,6680,7610,3230,6260,6670,6620 N-70,N-90 modellerinda çalışmaktadır...
pwkı n73 ?

big_rhym

Üye
7610 ama hard reset falan olmuyor bu telfno *#7370# deniyorum evet tuşluyorum kilit kodu istiyor kilit kodunu bilmiyorum o verilen imei girdiğimiz yere giriyorum gelen codu giriyorum oda olmuyor diğer 2. seçeneği zaten anlamış değilim napcam bilmiyorum 5 saatir araştırıyorum bi sonuç yok

nbp75

nbp75

Üye
Telefonun şifresini deiştirmediysen şifresi 12345 tir

silop_kms

silop_kms

Üye
bilgiler için teşekkürler hepinize....

hayama

hayama

Üye
n8 i tam olarak bılmıyorum ama 7610 da hard format oluyo aynen arkadasın dedıgı gıbı yaparsan oluyo ben cok yaptım 7610 a su anada n85 kullanıyorum sanırım yakında onada denıcem ama tahmınım %90 olucak cunku cogu modelınde oluyo nokıa nın......

erman_1234

Üye
ya abicim ben bunu 6600i model telefonda denedim olmadı güvenlik şifresini hatırlamadığım için yapmak istiyorum bi yardımcı olsana

sineray

Üye
arkadaşlr bende 6630 var kilit kodunu bilmiyom hard fortam attım ancak telefon ingilizceye dönü lock code istiyo şimdide ne yapmam lazım

dogusiletisim

Üye
motorola c 261 reset

--------------- Ekleme ---------------

motorola c 261 acilll format atmam lazım nasıl yapabilirim telefon donuyor

ozcelik24

ozcelik24

Üye
arkadaşlar tlefonum e 71.rehberde kısılerın arasından bosluklar var nasıl anlatılır bılemıyorum ama boyle ısım fılan yazmıyor.bırde mesaj gonderırken alıcı ekle kısımından rehbere geldıgıde sectıgım kısılerı tamam dıyıp ekleyemıyorum.mecburen rehberden bulup uzerıne gelıp mesaj gonder secenegıyle ıslemımı yapıyorum yada daha onceden bana msj yazmıssa cevapla dıyıpde msj atabılıyorum.hard format atsam sorunum cozulur mu bılgı verebılırmısınız?

fredwerevıra

fredwerevıra

Üye
* yes 3 acma-kapama tuslarına 10 15 sn kadar basılı tutun oluyor

loading_demir

Üye
meb arkadaş lar telefonum flas yüklerken bi sorunla karşılaştım ve şuan telefonum açılmıyor ne yapmam gerek yardim cı olurmusunuz...

NewSoldier

NewSoldier

Üye
meb arkadaş lar telefonum flas yüklerken bi sorunla karşılaştım ve şuan telefonum açılmıyor ne yapmam gerek yardim cı olurmusunuz...
telefonun marka ve modelini yazsaydın daha iyi yardımcı olabilirdim

loading_demir

Üye
c6-01 arkadaşım ilgin icin sagol sorununu hallettim cihaz yurt dışı ve bunu ogrendikten sonra aldıgım yere gittim ve şikayetimi bildirdim 0 cep telefonu ile degiştirdim tekrar dan ilgin için tşkler

Üst Alt