symbian s60v5 MİNECRAFT niye yok?

• 6 Mart 2013
  • 2505 Okunma
  • 17 Cevap

1. Evet,başlıktaki belirttiğim gibi minecraft güzel bir oyun çok yer de kaplamıyor görüntü kaliteside iyi peki neden yok!! NEDEN????

Yazan: EmReRoĞlU
  2. çok güçlü bilgisayarlarda bile kasabiliyor minecraft. Görüntü kalitesine bakmamak lazım, java tabanlı olduğu için güç istiyor, ama minecraft çakması var comcraft diye ama hiç zevkli değil.

.caner. bunu beğendi.
  3. of bıktım bu nokiadan

4. bu kadar ezik bir sisteme bu oyun nie gelsin ki.

5. harbi ama gelse muhteşem olurdu yaa

6. Benim pc 4 gb ram 2.9 ghz işlemci 1 gb ekran kartı minecraft kasıyor :D

7. android de aynı ama oynanıo mu oynanıo

8. minecrafta gerek yok anrufen online s60v5lerdeki en iyi online oyundur.

9. Hangi oyun geldiki minecraft gelsin iyiki telefonu bırakıp iphone almışım istediğim oyunu oynuyorum

10. çeşşke bizde alabilsek

11. Biz bu konulari aşalı çok olmadi mi? :hmmm :zzz:

12. Evet ama yene en başa getirmeyi başarmışlar :)

13. ya ne cahil adamlarsınız . gidin bi araştırın okuyun daily mobile den vb yabancı sitelerden benzeri varmı orjinali varmı ya da nasıl diye?? 434 mhz 'lik işlemci ve 1mb bile olmayan gpu' ve tabii 120 mb ram lik telefondan daha ne bekliyorsunuz anlamadım. çalışmasına şükredin ve az araştırın

MINECRAFT 3D - mobile9

14. lumia larda var minecraft değilde survivor craft diye ama tıpatıp aynı, internetten başkalarının yaptığı bolumleri indirebiliyorsunuz. 9tl ye satın altım tek kelimeyle "değdi"

15. oyun resmi yollar mısın

16. Minecraft ram'e yüklenen bir oyun olduğu için 5800 da açılması zor.Kaplamalarıda yükleyemez.

17. evet mobile9 dan bulabilirsiniz

18. MineCraft var arkadaşımda 10tl ye yüklerim diyor.

Yüklüyor...
24/09/2018 - 18:50