Symbian s60 ve s40 için Whatsapp Muadili chat Uygulaması: Frim Chat

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamayı Beğendiniz Mi?

• Beğendim

Kullanılan: 7 77.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 2 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    9
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Symbian s60 ve s40 için Whatsapp Muadili chat Uygulaması: Frim Chat
İlk önce uygulamayı anlatayım. Uygulama symbian ve java telefonlarda artık kullanılamayan whatsapp yerine konumlandırılmış. Symbian ve java harici android uygulaması da markette mevcut. Bu uygulama sayesinde birbirimizle anlık mesajlaşabiliyoruz. Maxicep olarak frimdeyiz.

kurduğumuz frim maxicep grubuna siz değerli okuyucularımızı bekliyoruz. Sen de frim indir.
Neden Frim?
Biz symbian ve java kullanıcıları whatsapp kullanamadığımız için whatsapp yerine bu uygulamayı kullanabiliriz.
Bizi bulmak için kullanıcı arama penceresinden circus baby-ömer talat katı(ben)- claude speed-Ntd yazarak bana mesaj atıp grubumuza katılabilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Blue023, bveo1990, MAERKEK ve 3 diğerleri

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Aynen bekliyoruz :bleh:

Claude Speed

Claude Speed

Üye
Kesinlikle gelin program çok iyi Grup ta gayet güzel :D

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Şu arayüzü daha güzel yapsalarmış keşke. 10 sene önceki mesaj uygulamalarının arayüzü gibi arayüzü var. Daha sade ve daha güzel bir arayüze sahip olsaydı çok daha güzel olurdu. Umarım geliştirilmeye ve güncellemeye devam eder.

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01 ve ömer talat katı
PALA.

PALA.

Üye
Şu uygulamanın ne olduğunu söylemekten daha öteye geçip, ekran görüntülerini, kullanım şeklini, güçlü ve zayıf yönlerini içeren bir konu ile tanıtmanızı beklerdik :hmmm

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı ve MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Şu uygulamanın ne olduğunu söylemekten daha öteye geçip, ekran görüntülerini, kullanım şeklini, güçlü ve zayıf yönlerini içeren bir konu ile tanıtmanızı beklerdik :hmmm
yanımda bilgisayar yok bu akşam resimler eklenecektir.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
İş yoğunluğu ve yorgunluk sebebiyle bakamadım henüz , en erken zamanda o grupta olacağım.

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı, PALA. ve Selim Baltaci
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
İş yoğunluğu ve yorgunluk sebebiyle bakamadım henüz , en erken zamanda o grupta olacağım.
bekliyoruz :bud:
Mesaj birleştirildi:

Aslında bayağı basit bir uygulama :). "Kişi arama" sekmesine girip "filtrele"ye basın...
Filtreleme kısmında verilen boşluklarda, yaş ve cinsiyeti "herhangi biri" olarak seçin. İlişkiyi (en sevmediğim kısım) "seçilmedi" olarak girin. Diğer ülke ve hobilere felan dokunmayın. Son olarak Nik (nick) kısmına konuda verilen nicklerden birini (benim nickimi [Circus Baby] girerseniz daha iyi olur :sirit: ) girin. Ve aratın. Profil çıkacak illaki. (benim profil resmim burdaki ile aynı)

eğer profillerden birini bulamazsanız kendi nickinizi bize verin (nickinizi hesap oluştururken görüyorsunuzdur herhalde :D) biz size ulaşalım.

Bizi bulduysanız eğer profile dokunup "arkadaş ekle"ye basın. Biz kabul edince sizide sohbet grubuna ekleriz.

Bulamayıp bize nickinizi verince biz sizi aratır arkadaş ekleyip gruba alırız (bu arada isteyi kabul etmeniz gerekiyor)

hangisi kolayınıza gelirse... Uygulamayı biraz kurcalayın hemen çözersiniz zaten...
Uygulamanın diğer (chat) kısımlarına çok dikkat etmeyin. Zaten bir çok şey parayla. (arkadaş olmak ve yazmak parayla değil yalnış anlamayın :ehe)...
Sorunuz varsa belirtmekten çekinmeyin :smdance:
Mesaj birleştirildi:

Android ve İos kullananlar mağazadan indirebilir.

Symbianistler için olan uygulamanın konusu Frim chat for Nokia, Samsung, SonyEricssoon and other phones
Mesaj birleştirildi:

Arkadaşlar frim'in android sürümünde bir sıkıntı var kişi arama kısmına nick giremiyoruz... Bunun için en kolay çözümü arıyorum :bakim:
Mesaj birleştirildi:

Androidçiler nickinizi buraya atın gerekeni yapacağım...

Son düzenleme:
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
MAERKEK eklesene

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
eklerim
Mesaj birleştirildi:

Bu linkten de indirebilirsiniz

olmassa bunu deneyin

Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Daha öncede benzer şekilde yönetimden ayrı olarak site içerisindeki bazı üyelerin site adında WhatsApp da grup kuruldu ve orada kavga edip siteye taşıdılar. O yüzden eğer uygulama arayüzünde grubun adı maxicep ise aynı adın olmasını istemiyoruz bunun düzenlenmesi iyi olacaktır. Teşekkürler. :)

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
ekran görüntüleri eklenmiştir.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Nuru TaşDemir güvenli bağlantı yapılamıyor hatası alıyorum indirmeye çalıştığımda sence neden olur ?

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı ve Nuru TaşDemir
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
grubun ismi maxibros olarak değiştirilmiştir.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben dün Java versiyon u indirdim ancak kurulumda dosya indirilemedi hatası veriyor. Ayrıca ilk mesajtaki linke tikladigimda açılan sayfa direk android sayfasına yonlendiriyor. Neyse akşama son mesajtaki linkleri denerim.

• Beğen
Claude Speed

Claude Speed

Üye
Ben dün Java versiyon u indirdim ancak kurulumda dosya indirilemedi hatası veriyor. Ayrıca ilk mesajtaki linke tikladigimda açılan sayfa direk android sayfasına yonlendiriyor. Neyse akşama son mesajtaki linkleri denerim.
bide burdan dene kardeşim ovi.sigma.apps.bemobi.com/en_us/frim_r490.html?pos=14
Mesaj birleştirildi:

adresine git belki bu sefer olur

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
bide burdan dene kardeşim ovi.sigma.apps.bemobi.com/en_us/frim_r490.html?pos=14
Mesaj birleştirildi:

adresine git belki bu sefer olur
Çokta önemli değilde maksat muhabbet olsun. Yoksa N8 öyle duruyor kenarda elime bile almıyorum. Akşama denicem bakalım.

• Beğen
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
  • Beğen

Üst Alt