symbian n80 sorunu lütfen yardım... lütfen önemli


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
madalimert

madalimert

Üye
    Konu Sahibi
benim n80'im var fakat daha dün internete giriyordum ama bugün giremiyorum işlem yapılamıyor yazıo ne yapmam gerek ve telefon ilk açılışında bluetooth açılsın mı diyor açıncada otomatik bir yere bağlanmaya çalışır gibi bluetooth yazısı gidip gidip geliyor sizce ne yapabilirim lütfen yardım edin
 
-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
Format :oke:
 
sinan_290x

sinan_290x

Üye
bence de format. *#7370#
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt