SYMBİAN LA WİNDOWS MOBİLE karşılaştıralım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
SYMBİAN LA WİNDOWS MOBİLE karşılaştıralım
symbianmı mı üstün windows mobilemi
-Symbian aynı anda birden fazla bağlantı yapar
-Windows mobile tek bağlantı yapar
-symbian birden fazla bağlantı imkanı sağladığı için zamandan tasaruf yapılır
-windows mobile tek bağlantı imkanı yaptığı için tasaruf yapamaz
-symbian düşük hızda interneti çok bağlantı kurulduğu içi 4 katı artar
-windows mobile yapamaz

smh60

smh60

Üye
kesinlikle wp daha iyi bence

EmReRoĞlU

Üye
Arkadaşım şimdi burda wp yle symbianı karşılaştırma bu osmanlıyla cumhuriyeti karşılaştırılmış gibi oluyor da

sameddeger03

Üye
Yanlış anlama konuyu açan arkadaşım ama 3310'da çok hızlı menüye giriyordu. Windows Phone ona göre yavaş giriyor diye 3310 da ki hesap makinesı sistemini window phone sistemiyle mi karşılaştıralım? Bir uygulama yüklersin değil tek bağlantı yüz bağlantı yaparsın...
Örümcek beyinli olmamak lazım. (ki ben çok alışmıştım symbian'a ona rağmen WinPhone diyorum). Pes etmeli teknelojiye. Çağdaş sistem windows phone olmalı ki nokia onu seçmiş. Performans ve kullanım kolaylığı (bu kolaylık ilk başlangıç için) demekki winPhone'da. Ya da farklı bakacak olursak Android ve MacOS gibi fil sistemler çarpışırken symbian gibi karınca sistem olup ezilmemek için daha komplike ama daha stabil bir sistem tercih edilmiştir...

• Beğen
Tepkiler: hallil60 ve adem4137
murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
tesekürler

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
:d:

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
symbian hızı düşük interlerde çok bağlantı şeneği sunuyor zaman dan tasaruf sağlıyor teknoloji olarak windows üstün

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
wm daha mantıkli

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Saçma sapan ve bilmeden yorum yapmayın. Adam windows mobil demiş. Siz windows phone demişsiniz ikisi çok farklı şeyler. Ama symbian Windows Mobil'den daha iyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt