Symbian için MazeLock yeni tuş kilidi programı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

techtakip

Üye
    Konu Sahibi

Symbian
işletim sistemine sahip bir telefonunuz var ve tuş kilidini Android’lerde olduğu gibi ekran üzerinden yönetmek istiyorsanız bu yazılım tam size göre…

Android işletim sistemli cihazlardaki tuş kilidi kontrolü sadece ekran üzerindeki tuş takımını korumaya yarıyor. Fakat Symbian için geliştirilen ve MazeLock adı verilen bu uygulama ile daha fazlasına sahip oluyorsunuz.
Yazılımın ücretsiz olması ve tüm Symbian versiyonlarında kullanılabilir olması da MazeLock’un popülaritesinin kolayca artacağını gösteriyor.
Sadece tuş kilidini açmakla kalmayan bu uygulama üzerinden, tuş takımı kapalıyken kilit üzerinde saat ve tarihi görebiliyorsunuz. Aynı zamanda font ve renk ayarlarını düzenleyebiliyorsunuz.
Telefonunuzun menü tuşuna bastığınız anda otomatik olarak gelen MazeLock yazılımının daha detaylı gösterimi yazılım geliştiriceleri tarafından düzenlenen videoda yer alıyor.MazeLock tanıtım videosu:
kaynak:
 

Captain

Üye
güzel bir program paylaşım için teşekkürler deneyceğim :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt