Haber Symbian da Skype son bulacak galba:)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cyborg78

cyborg78

Üye
    Konu Sahibi
Symbian da Skype son bulacak galba:)
Gelen imeil'e göre öyle bişiy olucak gibi :sahan2:

Symbian için Skype uygulamalar kalıcı ayrılıyorsunuz Size olduğunu fark ettik, ya da önceden vardı, bir Symbian telefonu Skype içine imzaladı ve biz artık kalıcı Symbian telefonlar için Skype uygulamaları emekli sizi bilgilendirmek için üzgünüz. Sonuç olarak, önümüzdeki birkaç hafta içinde, artık oturum ve herhangi bir Symbian telefonu Skype kullanmak mümkün olacak. Hala bir Android cihazı, Nokia Lumia telefon ya da masaüstü bilgisayar Skype'ı kullanarak arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim halinde kalabilirsiniz. Aynı Skype hesabını kullanarak hepsini içine oturum açabilirsiniz. Tüm cihazlar için Skype son sürümleri mevcuttur (GOOGLE TRANSLATE ÇEVİRİSİ)
--------------------------------------------
Skype apps for Symbian are permanently retiring
We've noticed that you are, or previously were, signed into Skype on a Symbian phone, and we're sorry to inform you that we are now permanently retiring all Skype apps for Symbian phones. As a result, within the next few weeks, you'll no longer be able to sign in and use Skype on any Symbian phone.

You can still stay in touch with friends and family using Skype on an Android device, Nokia Lumia phone or desktop computer. You can sign into them all using the same Skype account. The latest versions of Skype for all your devices are available at

Son düzenleme:

onurhanerk

onurhanerk

Üye
Bu tarz bir virüs vardı. İçeriğini hatırlamıyorum ama yollayan e postayı kontrol ettin mi diye bir soru sorsam?. Gerçi doğrudur, hatta yarın bir gün Whatsappda gider ...
En iyi sistem, en kötü geliştirici. Teşekkürler!..

cyborg78

cyborg78

Üye
    Konu Sahibi
evet şimdi baktım bida, malesef skyp'tan gelyo imeil, yapçak bişe yok gibi nabalım kullanmayız cepten
android bi telefonumuz olunca kullanırız sıkıntı yok :bigstar:

xmustx

xmustx

Üye
Hep windowsun filmleri bunlar

Emre

Üye
skype microsoftun malı windows phone 7 ve symbian'dan desteğini çekti

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
cyborg78

cyborg78

Üye
    Konu Sahibi
skype microsoftun malı windows phone 7 ve symbian'dan desteğini çekti
vay çakalar vay, lumia satmak için symbian'a peşkeş çektiler demek, wp tel almam bende Android alırım kalsınlar don gömlek ,)

• Beğen
Tepkiler: RetaXter

Emre

Üye
  • Beğen
Tepkiler: BRKTNL ve cyborg78
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Gerçek symbiancı Wp almamalı. Ben Android'e geçtim, mobil hayatı daha iyi anladım.

• Beğen
Tepkiler: cyborg78 ve RetaXter
Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Öyle bir şey olmasın :sahan2:

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt