Symbian Aranan Sosyal Medya VK4ME

Sponsorlu Bağlantılar

utkupaşa

utkupaşa

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Aranan Sosyal Medya VK4ME
Uzun bir araştırma sonucu Kutegram'ın yapımcısından bir sosyal medya portu buldum, VK4ME. En azından hala kapanmamış bir sosyal ağ. Kitlesi genel olarak Rus. Uygulama ingilizce.

Adımlar:
Verdiğim dosyayı indirip kurun, hack gerekli

Bilgisayar veya telefondan VK sitesine kayıt olun

Telefondan açtığınız hesaba giriş yapın

Ve tatını çıkarın

Beni VK4ME üxerinden @utkudemir olarak bulup takip edebilirsiniz. Nokia E6 denendi...

İndirme linki

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator

Bu gruba üye ol . Symbian için 2022 sertifakalarını verdiler onları indir ve telefonuna kur. J tube indirdin mi ?

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir ve gonyalı
utkupaşa

utkupaşa

Üye
    Konu Sahibi

Bu gruba üye ol . Symbian için 2022 sertifakalarını verdiler onları indir ve telefonuna kur. J tube indirdin mi ?
Evet jtube var, sertifika nedir?

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Evet jtube var, sertifika nedir?
Sertifika internet sitelerinin veri güvenirliği sağlayan imzalama sistemidir. Birçok organizasyon tarafından oluşturulmuştur.
A sitenin sertifikası cihazda yoksa o site açılmayabilir ya da tam fonksiyonları yerine getirmeyebilir. Bu yüzden internet güvenlik sertifikalarını cihaza yüklemek ve güncel tutmak gerekir.

Malesef symbianda yazılım güncellemesi taaa ne zamandan gelmediği için bunlarında güncel hali yok.

Bu yüzden bazı arkadaşlar farklı kaynaklardan toplayıp symbian için uygun versiyona getirip paylaşıyorlar

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Eline sağlık

utkupaşa

utkupaşa

Üye
    Konu Sahibi
İyi eğlenceler 😉
Mesaj birleştirildi:

Sertifika internet sitelerinin veri güvenirliği sağlayan imzalama sistemidir. Birçok organizasyon tarafından oluşturulmuştur.
A sitenin sertifikası cihazda yoksa o site açılmayabilir ya da tam fonksiyonları yerine getirmeyebilir. Bu yüzden internet güvenlik sertifikalarını cihaza yüklemek ve güncel tutmak gerekir.

Malesef symbianda yazılım güncellemesi taaa ne zamandan gelmediği için bunlarında güncel hali yok.

Bu yüzden bazı arkadaşlar farklı kaynaklardan toplayıp symbian için uygun versiyona getirip paylaşıyorlar
Her site oluyormu. Birde instagram ve whatsap web gibi siteler özellikle.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
İyi eğlenceler 😉
Mesaj birleştirildi:

Her site oluyormu. Birde instagram ve whatsap web gibi siteler özellikle.
Malesef instagram wp sitesinin altyapısı html5 olarak değişti güncellendi . Symbianda bu alt yapı olmadığı için açamıyor. Youtube sitesini mobile olarak açarsın fakat direkt video açamazsın

utkupaşa

utkupaşa

Üye
    Konu Sahibi
Malesef instagram wp sitesinin altyapısı html5 olarak değişti güncellendi . Symbianda bu alt yapı olmadığı için açamıyor. Youtube sitesini mobile olarak açarsın fakat direkt video açamazsın

Anladım, sagol. Verdigin telegram grubu sayesinde telefonu uçuruyorum, çok tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Nuru TaşDemir abi nasılsın ?

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
iyi zıkkımlandın haa
neyse afiyet olsun
yediğin tosbağalar sana helal olsun :)
Dün Şeyin Membahındaydım Valla :D Buram Buram Kokuyordu Doyduk Anlayacağin. 9 kamera Taktık Geldik Boludan.

Bu Alttakı Sulu Yer Bildiğin İnek Şeyi Yani Merkezi Buraya Düşsen Daha Çıkartmayız Seni Gömeriz Gidersin Buraya :ah

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

Üst Alt