Symbian^3'ün Doğumundan Ölümüne Kadarki Gelişimi

Sponsorlu Bağlantılar

@Safak

@Safak

Üye
Adı:Symbian
Baba Adı:Nokia
Doğum Yeri:Finlandıya
Ölüm Sebebi:Elop

• Beğen
Tepkiler: Aytaç-01

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Duygulandım beeeee :)

hackermenxx

hackermenxx

Üye
Güzel konu bu Nokialarıda aldık ama elimizde kaldı :D

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
vay be

karanliktaki

Üye
Siz kullandığınız sürece işletim sistemleri ölmez. Nokia 700 ün hafifliği esnekliği ve hızı beni deli etti. Başkaları oyuncak yapar nokia ise telefon fark bu işte. Nokia 700 üm artık tamir olmaz parçası bulunmaz olana kadar symbian ölmez

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Siz kullandığınız sürece işletim sistemleri ölmez. Nokia 700 ün hafifliği esnekliği ve hızı beni deli etti. Başkaları oyuncak yapar nokia ise telefon fark bu işte. Nokia 700 üm artık tamir olmaz parçası bulunmaz olana kadar symbian ölmez
Tamam dediklerin kısmen doğru ama Symbian öldü be biz ne yapsak da öldü

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Ben de symbiancıydım ama androide geçtim. Yine symbiancıyım köküne kadar:pro:

@Safak

@Safak

Üye
symbian candir gerisi mandalina :ehe

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
ben önce symbiancı idim sonra windwos phpne aray
z
nden nefret ettim ve şimdi android teyim.

Parende_N

Parende_N

Üye
Hep savundum telefon gibi telefon istiyorum diye...Nokia 700 alalı bir yıl oldu.Hep çok sevdim,AMA KEŞKE SYMBİAN ÖLMESEYDİ..

Kingmortall

Kingmortall

Üye
bi zamanlar n73 için deliriyodum ya hele 7610 6600 n95 anılarim tazelendi

0MG90

0MG90

Üye
Elinize sağlık, nereden nereye...

Kingmortall

Kingmortall

Üye
saglam bulursam n95 n96 alacagim ya kalsin hatira olarak

Parende_N

Parende_N

Üye
çok severek kullandım hep bir hafta öncede tatili dört gözle bekliyordum hack yapacaktım ama malesef valiz taşırken telefonum parçlandı ekranı paramparça ve açılmıyordu tamiratı çıok pahalı fiyata geldiği için malesef hurdaya saatım ve elimdeki para ile android aldım...kullanmak çok zevkliydi hep benim için en değerli telefon olarak kalacak nokia ve symbian

Emre

Üye
edit :D

Son düzenleme:
SilentOne

SilentOne

Üye
ilk telefonum nokia telefonum 3310 du sonra 6260 5800 c6-01 nokia 700 derken iphone 3gs 4 samsung s3 note 4 e kadar gitmişim şimdiki özelliklere bakıyom bidaha ilk telefonum özelliklerine bakıyom aradan baya yıllar geçmiş be ama bitane symbian telefon bulursam alıcam torunlarıma saklayacam ;:D

Parende_N

Parende_N

Üye
ilk telefonum nokia telefonum 3310 du sonra 6260 5800 c6-01 nokia 700 derken iphone 3gs 4 samsung s3 note 4 e kadar gitmişim şimdiki özelliklere bakıyom bidaha ilk telefonum özelliklerine bakıyom aradan baya yıllar geçmiş be ama bitane symbian telefon bulursam alıcam torunlarıma saklayacam ;:D
Bende aynı şeyi düşünüyorum şuan elimde bi 2690(bataryası bozuk onun dışında canavar gibi) birde sorunsuz 2630 var...birde symbian 3 alacağım

Emre

Üye
Ölümden doğumuna kadar what ?
Nokia 2016da symbianlı telefon üretebilir şaka değil gerçek ;)

@Safak

@Safak

Üye
  • Beğen
Tepkiler: BRKTNL

Üst Alt