Symbian ^3 Tema Yapımı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LeGeNd_MaSTeR

LeGeNd_MaSTeR

Üye
    Konu Sahibi
Symbian ^3 Tema Yapımı
Arkadaşlar forum dahil internet üzerinden de biraz araştırdım ancak symbian ^3 için tema yapma programı bulamadım çoğumuzun başına gelmiştir mesela bir tema yükleriz herşeyi mükemmeldir ama bir kusuru vardır onu düzeltmek isteriz ama olmaz e zaman içinde de o temadan soğuruz şimdi demek istediğim şey şu eğer kendi temamızı kendimiz yapabileceğimiz bir program bilen varsa paylaşır ve anlatabilirse sevinirim.

Ownskin gibi siteler zaten çoğu kişi tarafından bilinmekte ama öyle bi yere bağlı kalmadan tamamiyle kendimizin yarattığı bir tema daha hoş olacağının kanaatındayım

Şimdiden teşekkürler

cirkinn

Üye
s60 tema yapma programlarının yeni sürümlerini araştırdınız mı belki destekliyorlardır :)
not: hiç bir bilgi ve araştırma yapmadan yorum yazıyorum affola...

uribaju

uribaju

Üye
s60v3 de colors mu öyle bir program vardı python ile çalışan ama s^3 için olurmu bilmem denemek lazım çok detaylıydı program

LeGeNd_MaSTeR

LeGeNd_MaSTeR

Üye
    Konu Sahibi
Carbide.ui theme edition diye bir program var evet ama s60 ve yanılmıosam 9 serisine kadar destekliyor ve şablona sahip s^3 için eklentilerden bahsedilmiş olsa da verilmiş bir link yok.

Carbide.ui theme edition 3.4 ü indirip kurdum ancak içinde symbian ^3 için tema yapımı yok

Utku

Utku

Üye
Uğraşmaya değmez bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt