Tavsiye Symbian*3 Konuşmada Konferans yapma nasıl oluyor? (çoklu konuşma)

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Symbian*3 Konuşmada Konferans yapma nasıl oluyor? (çoklu konuşma)
Merhaba Arkadaşlar. Dun 3 arkadas telefnda konferans yapalm dedik. Bende dakika vardı ben yapaym dedim. 1.arkadaşı aradım onla konuşurken digerini arayıp seçeneklerdn konferansa al a tıkladım izin yok dedi. 2.3kere denedm olmadı. Diger arkadaşın LG telfnu vardı o ben yapaym dedi yaptı da yani. Symbian yine beni rezil etti. Bu durum telefon kaynaklımı. Gsm operatorumle alakalı olcagını duşumuyorm. Lakin neyden kaynaklandıgını da çozemedm. Bilgisi olan aydınlatabilirmi lutfen.Kimse bilmiyor mu?

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221

bbakkus

bbakkus

Üye
hangi operatörü kullanıyorsun?

bbakkus

bbakkus

Üye
Vodafone kardeş4m

hı telefondan kaynaklanmıyo dostum bende zamanında Vodafone vardı izin vermiyordu avea da veriyo şimdi sen müşteri hizmetlerini ara konferans konuşmasıno açmak istediğini söyle size ekstra ücret vs vs diyecek o tek arama yerine 2arama ücreti keseceği için ayrı bi ücret değil yani ohh çok uzun oldu ama yaparsın

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
hı telefondan kaynaklanmıyo dostum bende zamanında Vodafone vardı izin vermiyordu avea da veriyo şimdi sen müşteri hizmetlerini ara konferans konuşmasıno açmak istediğini söyle size ekstra ücret vs vs diyecek o tek arama yerine 2arama ücreti keseceği için ayrı bi ücret değil yani ohh çok uzun oldu ama yaparsın
konferansta 10 dk konusursak 20 dk kesecekler yani.

bbakkus

bbakkus

Üye
evet ben 40 dk konuştum 80dk kesti öküz gibi içime oturdı

Üst Alt