Symbian^3 e neden format atiyoruz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
Symbian^3 e neden format atiyoruz?
Ovi Store'de satilmayan ya da Nokia'nin kontrolunden gecmemis programlari telefona kurarken, herkesin artik bildigi uzere, kurdugunuz program telefonunuza ciddi zararlar verebilir ve bu zararlardan dolayi nokia sorumlu tutlamaz diye bir uyari aliriz...

Hatta bazen kurmaya calistiginiz program telefonla uyumlu degildir diye bir uyari almamiza ragmen telefon sisteminden, forumlardaki diger kullanicilarin tavsiyesi ile- "o uyariya aldirma kur gec-calisiyor"- telefona olur olmaz programlar yukleriz....

Sonra da symbian olmamis, bu telefona versiyon sart vs vs soylenir dururuz...
Ama once su muhabbeti bir hatirlayalim...

Symbian^3: -Kurmaya calistiginiz program telefonla uyumlu degil!
Kullanici: -Olsun kur sen yine de...
Symbian^3: - Programi kurarsam bana ciddi zararlar verecek, belki de bir daha hicbir seyi eskisi gibi yapamayacagim..
Kullanici^3: - Yuru git len, calistirabiliyormussun, calistiranlar var... Kur cabuk programi!!!
Symbian^3: - Benden gunah gitti, C:'ye mi olsun D:'ye mi olsun...
Kullanici: - D:'ye olsun C: tehlikeli...
Symbian^3: - Bu kurdugun programin dili de farkliymis benimkinden sikinti olmasin iyice??...
Kullanici: - Yauuu, bi program kurucaz, vidi vidi, vik-vik...
Symbian^3: - Kurdum..
Kullanici: - Calistir o zaman..
Symbian^3: - ...
Kullanici: - Calistirsana olm! Piiisshhht alloo!!
Symban^3: - neaa? hoee?
Kullanici: - Calistir hele sunu...
Symbian^3: - Ighinna, SIKghinaa..
Kullanici: - Lan ben kime diyorum? C:'ye girsem... Ne yapsam, kaldirip yeniden mi kursam ne??
Symbian^3: - Eskiden bir Ilhan Irem vardi ne oldu ona??
Kullanici: - Eyvah Eyvah!!!
Symbian^3: - Guzel film valla ... heee..

• Beğen
Tepkiler: Mustafa1300

erkara_64

gerçekten güzel bir paylaşım....
zaten günlük yaşamda (kendi adıma) gerçekten işe yarar 10 program kuruyoruz gerisi kullanıcıya kalmış...ben şahsen çok memnunum s3 ten..bakarsın aşkıma birde s4 hediye ederim:)

ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
Aynen oyle...

cenewar88

cenewar88

Üye
hacı abi ama ovide s60 v5 uygulaması indiremiyoruz telefona mecbur dışarıdan bi kaynaktan şeettirecez yani
ben bi şeettirdim işte ilk aldığım zamanlar reset sorununu o zaman yaşadım
daha da progrm kurmam demiştim, yine 40 tane uygulma var telefonda yarın öbür gün bi format daha yer bu :D

ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
Bu baslik versiyonla sorunlarinin duzelecegini sananlara idi, Cenewar88 kardesim, sen zaten bilinclisin...

cenewar88

cenewar88

Üye
hmm... yani yazılım güncellemesi de kullanıcı hatasına karşı eli kolu mahkumdur ortağım, bizden kaynaklananlara amenna. amma velakin daha iyi bir web tarayıcısı da istiyok yani. bi ara bahsettiğim şu şarj problemini de hallettim 3 gün kullanıyorum şimdi göbek ata ata. app sorunu da çözülüyor. web tarayıcısından başka bir iyileştirme bekleyemeyiz heralde yeni yazılımda

SilentOne

SilentOne

Üye
ole her gorduqunuz programı kurarasınz çöker telfon:D

hadesperado

hadesperado

Üye
Özgür güzel bir başlık olmuş, tabi anlayana...

@Cenewar88 hacı, n8'in şarjı 3 gün nasıl gidiyor yahu?

devilmy

devilmy

Üye
Oyun ve gerekli birkaç program kurdm her programda kurulmaz telefona yazk

simaros

simaros

Üye
yani öyle programları yüklemeyelimmi

kerim5534

kerim5534

Üye
süper olmuş

pcwolf

pcwolf

Üye
Çoğu kişi bulunsun diye kullanmayacağı programları yüklüyor sonra telefon resetlemeye başlayınca işletim sistemini suçluyon. Ul*n programı yapanın hiç mi suçu yok...

ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
sizce sizin telefonunuz neden verimsiz calisiyor, tek suclu telefon ya da model mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt