Symbian^3 buit in uygulamalari kaldirmakta sorun.(CNN, Social, Movie theatres vb.)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emil_Ceferli

Üye
    Konu Sahibi
Symbian^3 buit in uygulamalari kaldirmakta sorun.(CNN, Social, Movie theatres vb.)
Bu kendi uygulamalarini nasil kaldira biliriz? hepsi cihaz hafizasina kurulmus. neredeyse hepsi gereksiz. yardim edin lutfen. silelim gitsin :D

marmaraisland

Üye
aynen varmı silmesini bilen

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bu kendi uygulamalarini nasil kaldira biliriz? hepsi cihaz hafizasina kurulmus. neredeyse hepsi gereksiz. yardim edin lutfen. silelim gitsin :D
bu konuda bir arkadaş çözüm bulmuştu.olay şu silmek istediğin uygulamaları tekrardan yüklüyorsun.ozaman silinebiliyor.işte o proları forumda paylaşmıştı umarım bulabilirsiniz

mesut1979

Üye
slm,benim bildigim bu duruma cözüm yok cünkü bu programlar sistemin icinde örnek olarak söyleyim ovi mapsi silebilirmisin hayir ayni onun gibi.

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
arkadaslar kaldirilmayan widgets programlari C/private/10282822 dosyanin icinden silebibilirsiniz.

marmaraisland

Üye
arkadaşım teşekkür olumlu siliniyo fakat ben şu depo hafızasındaki angry birds ve asphalt 5 oyunlarınıda silmek istiyorum bunu bi yolu varmı acaba çok yer kaplıyolar biliyorum çok oldum ama bide şu nfc öğretim videosunuda aynı şekilde kaldırabilirmiyiz yardımcı olursan sevinirim

----------Eklendi @ 17:04:17 ---------- Yazıldı @ 17:03:58 ----------

arkadaslar kaldirilmayan widgets programlari C/private/10282822 dosyanin icinden silebibilirsiniz.

arkadaşım teşekkür olumlu siliniyo fakat ben şu depo hafızasındaki angry birds ve asphalt 5 oyunlarınıda silmek istiyorum bunu bi yolu varmı acaba çok yer kaplıyolar biliyorum çok oldum ama bide şu nfc öğretim videosunuda aynı şekilde kaldırabilirmiyiz yardımcı olursan sevinirim

STaT!C

STaT!C

Üye

menü/ayarlar/uygulama yöneticisi/yüklü uygulamalar yolunu izle listede asphalt 5 ve angry birds ve benzeri yüklü uygulamalar vardır kaldırcağın uygulamanın üzerine 3 - 5 sn basılı tut kaldır seçeneği çıkacaktır. Nfc videosunu da üzerine 3 - 4 sn basılı tuttuğunda sil seçeneği çıkacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt