symbian 3 anna dan belle arasında ki fark (c6_01)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gndz13

Üye
    Konu Sahibi
symbian 3 anna dan belle arasında ki fark (c6_01)
arkadaşlar ben c6-01 kullanıyorum . Telefonun yazılımı anna galiba ama şimdi yazılım güncellemesin de belle var galiba . Belleye geceyim mi geçmeyeyim mi kararsız kaldım. Ne gibi artışı eksisi olacak ki acaba yardımcı olabilir misiniz ?

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Geç tabi ki Belle çok daha dolu bir sistem ;)

'Sefer

'Sefer

Üye
Belleye geçtim şarj 6 saat dayanmaz oldu, Anna'ya geri döndüm 1 gün gidiyor ortalama

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
durduğun kabahat belle daha stabil daha görsel ve daha hızlı

---------- Eklendi @ 03:03:52 ---------- Yazıldı @ 03:01:04 ----------

Belleye geçtim şarj 6 saat dayanmaz oldu, Anna'ya geri döndüm 1 gün gidiyor ortalama

ben belle kullanıyorum tam 1gün net gidiyor ve 5 - 6 saat 3g ile nete bağlı olduğu halde.

gndz13

Üye
    Konu Sahibi
bu batarya meselesi telefondan telefona değişiyor mu Peki ben Anlamadım bu işi bazı arkadaşlar hep çok az gidiyor diyor ama ben mesaj atıyorum2 gün gidiyor üstüne internete girsem müzik dinlesem oyun oynasam 1 gün gidiyor şimdi belle ye geçersem batarya düşer diyorsunuz öyle mi ? Birde belle de ne fark var ki sadece görüntüsü mu farklı yoksa içerik olarakta daha iyi mi ?

---------- Eklendi @ 10:42:12 ---------- Yazıldı @ 10:41:07 ----------

Birde belle ye geçsem şimdi ben telefonumdaki programlar oyunlar çalışacak mi çünkü hepsi anna ya göre idi ya ?

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Belle ye geçtikten sonra birkaç gün batarya sıkıntısı çekebilirsin. Bataryanı tam bitirip tam doldurduğun 3-4 günün sonrasında normal kullanıma dönecektir. Şuan Belleli C6-01 rahatlıkla 2 gün gidiyor. Çok yüklenir ve 2-3 saat oyun oynarsam 1-1,5 güne düşebiliyor ;)

esatgelmedi

Üye
bende güncelleme ile belle yükledim şarj sıkıntısı oldu. hard format daha sonra da temiz bir flash attım. şimdi belle ile çok konuşmaz ve oynamazsam 2g ile en az 3 gün kullanıyorum. bence bir an önce bellleye geç sadece widgetler bile geçmek için yeter.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bende güncelleme ile belle yükledim şarj sıkıntısı oldu. hard format daha sonra da temiz bir flash attım. şimdi belle ile çok konuşmaz ve oynamazsam 2g ile en az 3 gün kullanıyorum. bence bir an önce bellleye geç sadece widgetler bile geçmek için yeter.

aynen

gndz13

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşlar ben geceyim en iyisi :-) uygulamaları yeni yazılımı destekleyecek mi acaba ?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bazi uygulamalar uyumsuz olabılir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...