syimbiana android yüklemek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dersimle62

Üye
    Konu Sahibi
syimbiana android yüklemek
arkadaslar meraba benim c7-00 im var ama symbiandan memnun degilim telefona andriod yükleme sansim varmi varsada neler yapmam lazim

yaren_dede

yaren_dede

Üye
hayır yükleyemezsin ama telefonunu hackleyip bazı görsel değişiklikler yapabilirsin

dersimle62

Üye
    Konu Sahibi
ben maxicepte bi foruma baktigim yükleyebilirsin ama zor demisti hatta iphoneye bile yüklemisler demisti

smh60

smh60

Üye
bıktım bu konulardan :D imkansız şu an için

Esendağlı

Esendağlı

Üye
ben maxicepte bi foruma baktigim yükleyebilirsin ama zor demisti hatta iphoneye bile yüklemisler demisti
Öyle videolar yayınlanıyor ama doğru değil onlar,bildiğim kadarı ile Nokia nın maemo ve meego işletim sistemi cihazları haricindeki hiçbir cihazına faklı bir işletim sistemi yüklenemiyor.

dersimle62

Üye
    Konu Sahibi
neden imkansiz ya adamalr iphoneye bile yüklemisler :D

- - - Eklendi - - -

esendagli eminmisin peki ?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
neden imkansiz ya adamalr iphoneye bile yüklemisler :D

- - - Eklendi - - -

esendagli eminmisin peki ?

Evet eminim,şayet öyle bir imkan olsa nokianın taşgibi cihazlarına yükle androidi olsun ömürlük bir cihazın.hem android işletim sistemi yüksek donanımlı cihazlarda verimli çalışır.

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
symbiana ios veya android yükleyemezler. ios yüklemişler diyorsun. o ios değil büyük ihtimalle ndesk programıdır. bu arada symbiana android yüklemek için araştırma yapacağına keşke daha önce bilgi edinseydin de android cihaz alsaydın :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Arkadaşlar bu konu defalarca konuşuldu ve yazılım,bootloader ve buna benzer bir çok etkenden dolayı şu anlık imkansız.Keyifli forumlar.:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt