Sygic v17.2.8 [Unlocked]

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Sygic v17.2.8 [Unlocked]
Gerekli Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Sygic GPS Navigasyon ve Haritalar, kapıdan kapıya ulaşmanız, istediğiniz yere bir rehber eşliğinde gitmeniz için tasarlanmış, ücretsiz harita güncellemeleri ile Android için en gelişmiş GPS navigasyon uygulamasıdır.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Yenilikler:
v17.2.8
- Daha iyi kavşak görünümü ve bazı gerçek navigasyon düzeltmeleri.

KURULUM TALİMATI
- Önceki sürümü kaldırın ve varsa Sygic klasörünü silin.
- Patched APK dosyasını indirin ve cihazınıza kurun. uygulamayı açın ve verilerin nereye indirileceği aşamasında cihaz belleği veya hafıza kartı seçeneklerinden birisini seçin. ilerleyin. indirme başlar başlamaz wifi veya mobil veri açık ne varsa kapatın. ve uygulamayı kapatın. (kapanmazsa sonlandırın ve ana ekrana dönün)
- (Base Folder) Temel klasörü indirin ve "Buraya Çıkart" seçeneği ile zipten çıkarın, veya bu adımı adlayıp, MAP Downloader yani harita indirici ile temel klasör ile birlikte ülkenizi ve ses dosyalarını indirin.
- Harita indirici ile indirdiğiniz Sygic klasörü içindeki tüm klasörleri olduğu gibi kopyalayıp cihaz belleği veya hafıza kartındaki şuraya yapıştırın: Android/data/com.sygic.aura/files/
- Uygulamayı açın ve güle güle kullanın

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: tuareq, 1-kanuni, cahilmuallim ve 4 diğerleri

kartal3x

kartal3x

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

akbey69

Üye

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Buna en güncel Türkiye haritasını nasıl yükleyebiliriz? Veya iGO'nun haritasını bunda kullanma şansımız varmı?

• Beğen
Tepkiler: ibrother
ibrother

ibrother

Üye
Buna en güncel Türkiye haritasını nasıl yükleyebiliriz? Veya iGO'nun haritasını bunda kullanma şansımız varmı?
Pc için harita indirme programı var ama programın kendi içinde de indirebilirsiniz haritalar kısmına tıklayın güncelleme varsa güncelleme yapar, oradan başka ülkeleri de ekleyebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Samizel Destan

veliahht01

Üye
İlk anlattığın da çok basit ama indirmelerde bu olmazsa bu yada bu gibi 3 seçenek var bunu en oluru hangisi ise teke indirsen olmazmi?

S820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
Teşekkür ederim

cahilmuallim

cahilmuallim

Üye
Base folder indirip files attim sygic açılmadı

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Base folder indirip files attim sygic açılmadı

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Base folder klasörü tek başına yeterli değildir. Harita dosyalarını da indirmen lazım. Ama açılmaması normal değil. uygulamayı kaldırıp temiz bir kurulum yapman daha iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: cahilmuallim
mcnpl4

mcnpl4

Üye
Arkadaşlar bende sygic yüklü. Bugün kontrol amaçlı kütahya civarından antalyaya rotaya bakayım dedim önce bursaya ordan da alakasız yollardan antalyaya götürmeye çalıştı ben de tabeladan devam ettim. Sygic pişmanlıktır

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Arkadaşlar bende sygic yüklü. Bugün kontrol amaçlı kütahya civarından antalyaya rotaya bakayım dedim önce bursaya ordan da alakasız yollardan antalyaya götürmeye çalıştı ben de tabeladan devam ettim. Sygic pişmanlıktır
Bu tür yolculuklar da Google Haritaları tavsiye ederim en günceli çünkü. Ben çok uzun yola gittim diğer harita uygulamaları özellikle GÜNCEL DEĞİL. En günceli Google Haritalar.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Bu tür yolculuklar da Google Haritaları tavsiye ederim en günceli çünkü. Ben çok uzun yola gittim diğer harita uygulamaları özellikle GÜNCEL DEĞİL. En günceli Google Haritalar.
Evet ayda bir güncelleniyormuş sanırım. Ekran görüntüsü alsaydım keşke ömrümde öyle saçma rota görmedim. Yolun yarısı sapmadan gidiliyor zaten sygic geri döndürmeye kalktı:ehe

Üst Alt