sx1 ustalar yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
sx1 ustalar yardım edin
ya arkadasşlar ben sx1 in nuranıfw sını yukledım servise göndercem ama eskini yüklemem lazım bana bir yardım cı olsanız . ne yapmam lazım kimisi office gibi bir şeyler yüklememi söylüyor ne yapcam bana ne lazım bana bir anlatıverin yahu sanırım şu an herkesteki soru bu negative abi bir el atsan şu topice be yaw allah için :help: :help: :help: :help: :agla: :agla: :vur2: sx1

Zero

Zero

Üye
Elimde bu sorunu çözmene yardımcı olacak dosyalar var. Ancak dosyalar çok büyük ve Upload işlemi sıkıntılı iş.. Kısa zamanda eklemeye çalışırım...

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
zero abi ya sen bi msn nı ver bana da şu işi bir haledeyim ben ya acilen bu işi halletmem lazım garantıye gıtmesı lasım telefonun 1 aydır sesı cıkmadan kulaklıkla kullanıorum tlefonu. banabır yardım et ya

Zero

Zero

Üye
MSN'e pek zamanım olmuyo malesef ancak Akşam 9'dan sonra olabilir.... Link burda, içerisinde gerekli açıklamalar mevcut. Takıldığın durumlarda elimden geleni yaparım..

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
ya abi tamam aksam 9dan sonrada da olur ben msn mı verıyım sana [email protected] sen bana bır acıkla su ısı asama asama nasıl yapcam felan olrmu abıcım allah razı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt