sx1 tuş takımı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

basel

Üye
    Konu Sahibi
sx1 tuş takımı
selam arkadaşlar kolay gelsin..ya benim sx1 in tuştakımı kafayı edi # tuşu 9 tuşu ve joystickin yanındaki tuşlar çok iyi basmıyor.telefon 4 aylık acaba garantiye versem değiştirirlermi ama sanırım tuştakımı değiştiğinde kapağıda değiştiriyolarmı?cevaplarınızı bekliyorum...şimdiden teşekkürler.. :D

Zero

Zero

Üye
Sadece tuştakımını değiştireceklerini hiç sanmıyorum.. Muhtemelen Kasayı değiştireceklerdir..

karides

Üye
Originally posted by basel@Aug 24 2005, 08:59 PM
selam arkadaşlar kolay gelsin..ya benim sx1 in tuştakımı kafayı edi # tuşu 9 tuşu ve joystickin yanındaki tuşlar çok iyi basmıyor.telefon 4 aylık acaba garantiye versem değiştirirlermi ama sanırım tuştakımı değiştiğinde kapağıda değiştiriyolarmı?cevaplarınızı bekliyorum...şimdiden teşekkürler.. :D
[post=143352]Quoted post[/post]​

Aynı sorun (hem de bire bir) bende de var kardeş. Sorunu çözdüysen (nasıl ve ne şekilde) bana haber verebilir misin?

berkant10

berkant10

Üye
9 tusunda bende de ufak bir sorun var ama cok da onemli değil servise yollarsan baya uğrastırırlar kendimden biliyom yani

blue_hangman

blue_hangman

Üye
telefona yeni işlemci attır hiçbişeyi kalmaz

basel

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by blue_hangman@Aug 31 2005, 06:43 PM
telefona yeni işlemci attır hiçbişeyi kalmaz
[post=150734]Quoted post[/post]​

ya kardeş sanırım bu donanımsal.Servise götürdüm 2 haftadan evvel alamzsın dediler .bende vermedim.Nemden kaynaklanıyo olabilir dediler.Bende gittim sac kurutma makinasıyla biraz üflettim biraz düzeldi.şimdilik idare ediyorum.Telefonunuzu nemli ortamdan uzak tutun dediler.Bilmyorum kararsızım verip vermesem mi diye servise?Başka telefonum yok çünkü bütün işler aksar..Off offf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt