SX1 Telefonunuza Patch Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
Originally posted by otorunogullari@Apr 24 2005, 12:24 PM
arkadaşlar bu patchler garantiyi götürür ama eski fw yüklenirse kimse bişe annamaz ;)
[post=38197]Quoted post[/post]​
nasil olacak oo bi açıklayabilirmisin arkadaşım lütfen temadan vaz geçmeyi düşünüyorumda(yüklü şuanda pacth li nasıl normale hale getiririm bi açıklalütfen bekliyorum) ;;) ;;) ;;)

namor

Üye
s65 için olmazmı bunlar

ayprens

Üye
burada anlatılanlar sadece sx1 için ;;)

ayprens

Üye
Bu arada arkadaşlar genel olarak herkes patch yapınca garanti dışı kalmasından korkuyo. Korkmanıza hiç gerek yok. Ben uzun bir zamandır patchli olarak kullanıyorum bir iki defa da sorunla karşılaştım ama hemen hallettim. Yeterki yaptığınız aşamalarda dikkatli olun. Ayrıca değişik patchleme teknikleride var. Bunları da web te aradığınız zaman bulabilirsiniz. ;;)

technics

Üye
ellerinize sağlık arkadaşlar..

ufuk143243

Üye
eline saglık

ufuk143243

Üye
Originally posted by namor@Apr 25 2005, 01:31 PM
s65 için olmazmı bunlar
[post=38912]Quoted post[/post]​
maleseff

XooM

XooM

Üye
Arkadaşlar ben Sizden birkaç bişey isteyeceğim.
1. olarak telefon çaldıgında alçaktan yükseğe değil direk yüksek sesle Çalsin..
2.olarak Alarm Sesini waw uzantili dosyalardan seçmek istiyorum.
3. Mp3 ve Zil Seslerinin Seviyesini yükseltmek istiyorum..

Bu Patchlarin Yapilmiş olani varsa Bana Dosya Msn ile gönderebilirseniz Çok memnun kalirim... hepinize Kolay Gelsin... Hayırlı GÜnler..(yardımcı olucak varsa Msn Adresimi verebilirim)

CEZA_123

Üye
beyler bu patch ı yapınca telefonu baska bi hafıza kartıyla acamıyor musuz ? doğru mu?

Cooll

Üye
8) Yauv Arkadaşlar kasmayın bu kadar kendinizi!: :D Zaten FW16 çıktı Tema olayı falan var bu versiyonda biraz sabır boş yere kör etmeyin kendinizi!Gerçi bizim milletin ruhunda var herşeyi kurcalamak ve kurcalatmak gerek!Rahat durun biraz!Telefonu garantili olan arkadaşlar denemeyin derim!Biraz bekleyin...Sabıırr..

Bu arada küçük bi açıklama yapayım ben Bilgisayar Teknikeriyim!ayrıca Visual Delphi ve Java programlama dillerini kullanıyorum!Yazdığım programlarda var!Hani bana cevap yazacak arkadaşlar olursa diye yaptım bu açılamayı!

FW16'yı bekleyin bir çok yenilik var!Yani Bu kadar Zahmete değmez!Küçük bi batarya saati arkayı değiştirmeye!Gerek yok!

Aslında ben olayı çözdüm bu tema olayını fazla kafaya takanlar Nokiacılar yüzünden Nispet yapıyolar bizde var sizde yok diye !Aslında yanlış Nokia iyi bir telefon değil epey yavaş..onun için hiç gerek yok takmayın!!Saygılar.....

CEZA_123

Üye
ya arkadaşlar fexplorer ı kurcalarken d:(ram) sürücüsü diye bi yerle
karşılaştım ve içinde tam 7 mb lık boş yer var bu patch işini bu d: sürücüsüne
yapa bilirmiyiz???? hem böylece tek hafıza kartına bağlı kalmamız gerekmez.

(bu arada bu d: sürücüsüne istediğiniz gibi dosya yükleye bilirsiniz) :artı:

silici

Üye
Originally posted by CEZA_123@Apr 30 2005, 03:35 PM
ya arkadaşlar fexplorer ı kurcalarken d:(ram) sürücüsü diye bi yerle
karşılaştım ve içinde tam 7 mb lık boş yer var bu patch işini bu d: sürücüsüne
yapa bilirmiyiz???? hem böylece tek hafıza kartına bağlı kalmamız gerekmez.

(bu arada bu d: sürücüsüne istediğiniz gibi dosya yükleye bilirsiniz) :artı:
[post=42908]Quoted post[/post]​

dostum kendinde belirtmişsin orası RAM dir. orayı kullanamayız zaten teldeki programlar çalıştıkça orayı kullanıyo mesela 3-5 prog. aç ve D: sürücüsünü bi daha kontrol et bakalım ne kadar boş yer kaldı :artı:

ontedi

Üye
Originally posted by ayprens@Apr 25 2005, 02:37 PM
Bu arada arkadaşlar genel olarak herkes patch yapınca garanti dışı kalmasından korkuyo. Korkmanıza hiç gerek yok. Ben uzun bir zamandır patchli olarak kullanıyorum bir iki defa da sorunla karşılaştım ama hemen hallettim. Yeterki yaptığınız aşamalarda dikkatli olun. Ayrıca değişik patchleme teknikleride var. Bunları da web te aradığınız zaman bulabilirsiniz. ;;)
[post=38975]Quoted post[/post]​

ellerine sağlık

woundedknee

Üye
cool arkadaşım fw 16 hakkında biraz daha açıklama yapsan???ne zaman çıktı ve türkçe varyantlısı ne zaman web'e düşer???ve nerden biliyorsun temaolayı olup olmadığını?cevap bekliyor millet pacth ile uğraşmayalım yani :)

HaCkEr7

Üye
Yaa kardeş ben win hez programını indirdim ama bu winswup denilen program nerde bulamadım benn gösterilen yere girdim winswup ile bişiler yapılcakmışta bende öle bi program yok nerden bulurum yada siz werirmisinz...................

Mesajlarınızda gerekmedikçe büyük harf kullanmamaya özen gösteriniz.

cmert

cmert

Üye
<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>Yaa kardeş ben win hez programını indirdim ama bu winswup denilen program nerde bulamadım benn gösterilen yere girdim winswup ile bişiler yapılcakmışta bende öle bi program yok nerden bulurum yada siz werirmisinz...................[/b][/quote]

arkadaş bence sen bu işe hiç bulaşma.daha indirdiğin programın adını doğru yazamıyosun.zaten tel inde 6600.sx1 senin neyine...

ajanxx

Üye
arkadasım bende fw15 yuklu ben muzik olanını yuklemek istiyorum bana nasıl yukleyebilecegimi gösterebilirmisiniz??

musampha

Üye
<div class='quotetop'>(ayprens &#064; Apr 25 2005, 02&#58;32 PM) [post=38971]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
burada anlatılanlar sadece sx1 için
[/b][/quote]
negative dostum verdiğin linklerin hiçbiri çalışmıyor.

ercannarin

Üye
selam ben de fw15 orjinal yüklü tema yüklemek için illa patch mi yapmam lazım smartlauncher gibi programları da kullanmak istemiyorum

radovex

Üye
ya ben bunları yapcam ama cok karısık bir de bu verilen sitenin 2. si açılmıyor. VAZGEÇTİM
YAPAMAM! RİSKLİ

Üst Alt