SX1 Telefonunuza Patch Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

ocu77

ocu77

Üye
dur öyle hemen vazcayma yardımcı olabilirim..bende şuan modifiye FW kullanıyorum...

roce

roce

Üye
Cooll' Alıntı:
8) Yauv Arkadaşlar kasmayın bu kadar kendinizi!: :D Zaten FW16 çıktı Tema olayı falan var bu versiyonda biraz sabır boş yere kör etmeyin kendinizi!Gerçi bizim milletin ruhunda var herşeyi kurcalamak ve kurcalatmak gerek!Rahat durun biraz!Telefonu garantili olan arkadaşlar denemeyin derim!Biraz bekleyin...Sabıırr..

Bu arada küçük bi açıklama yapayım ben Bilgisayar Teknikeriyim!ayrıca Visual Delphi ve Java programlama dillerini kullanıyorum!Yazdığım programlarda var!Hani bana cevap yazacak arkadaşlar olursa diye yaptım bu açılamayı!

FW16'yı bekleyin bir çok yenilik var!Yani Bu kadar Zahmete değmez!Küçük bi batarya saati arkayı değiştirmeye!Gerek yok!

Aslında ben olayı çözdüm bu tema olayını fazla kafaya takanlar Nokiacılar yüzünden Nispet yapıyolar bizde var sizde yok diye !Aslında yanlış Nokia iyi bir telefon değil epey yavaş..onun için hiç gerek yok takmayın!!Saygılar.....
Bu fw 16 nın tam bi tarihi war mı? We kim uğraşıo nurani mi?

ocu77

ocu77

Üye
roce' Alıntı:
Bu fw 16 nın tam bi tarihi war mı? We kim uğraşıo nurani mi?
Aynen öyle Nurani kardeşimiz uğraşıyor..teli enson teknik servisteydi alınca kaldığı yerden devam edecekti ama son durum nedir bende bilmiyorum..son yapılan modfiye fwlerle 6600 daki gibi tam tema desteği olmasada bayağ bir yol katedildi...bence şuan temadan ziyade javasının 1.0 dan 2.0 a yükseltilmesi daha önemli...

onuer007

onuer007

Üye
evet java onemli

roce

roce

Üye
Arkadaşlar ben bu winHex ****** işini bir türlü yapamadım. Registere bastıktan sonra gelen kutuya ne kopyalıycağımı bi sölerseniz sewinirim...

onuer007

onuer007

Üye
evet bende yapamadım acıkcası

kem_kar

kem_kar

Üye
bir balık 1 sene boyunca aynı yemi yermi yav. ki onlarda balık hafızası var , ona rağmen yemezler. ama halen fw16 ( buda ne demekse , adı değil özellikleri önemli. şimdi ben fw18 diye bi şey çıkarsam çokmu iyi olacak adı fw18 diye), symbian 7.0 gibi şeyler konuşuluyor. geçen senede aynıları söyleniyordu. o zamanda çok yakında , deneme sürüşünde şu anda gibi şeyler söyleniyordu.

işi bu kadar iyi bilenler neden başka bir konuda kendilerini göstermediler ?
başkalarının yaptığını uygulamak dışında ne ne yenilik getirdiler fw16 ve symbian 7.0 üreticek arkadaşlar ? telefonu overclock yapmamızı mı sağladılar. yoksa kenardaki beyaz çizgilerimi iptal ettiler ? cevap hiçbiri...

bulmak / icat etmek / keşfetmek ile kullanmak farklıdır arkadaşlar.

by_tutsak33

Üye
benim tlf siemens sx1 ya ben pack yaptım ama tekrar orjinal yani garanti içine almak istiyom bunu nasıl yaparım yani hem program hemde anlatırsanız sevinirim adresim [email protected] yada buraya yazın çok tşk şimdiden

perfectlover

Üye
benim tlf siemens sx1 ya ben pack yaptım ama tekrar orjinal yani garanti içine almak istiyom bunu nasıl yaparım yani hem program hemde anlatırsanız sevinirim adresim [email protected] yada buraya yazın çok tşk şimdiden
Arkadaşım, mesajınyeri burası değil. Ama yine de cevap vereyim. "SX1 FW Showroom" başlıklı mesajda servis sürümünün linki var. O linkten indirebilirsin.

suskunkral

suskunkral

Üye
dogru söylüyorsun cmert

boRn_foR_RocK

Üye
eywallah saolasın

stneet

Üye
sağool

cem532

cem532